Reklama

"Na dobre i na złe": Serial traci widzów!

"Na dobre i na złe" jest jedną z największych produkcji TVP2. Serial ten emitowany jest od 1999 roku i od lat cieszy się wielką popularnością. Wygląda jednak na to, że w tym roku oglądalność "Na dobre i na złe" znacznie spadła.

"Na dobre i na złe": Spadła oglądalność serialu

Najnowszy sezon "Na dobre i na złe" jest emitowany przez telewizyjną Dwójkę od 8 września. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, oglądalność serialu znacznie spadła. Z udostępnionych na stronie danych wynika, że każdy z trzech pierwszych odcinków nowego sezonu zgromadził przed telewizorami średnio 1,78 mln widzów. Choć każdy z wyemitowanych odcinków cieszył się wyraźnie większą oglądalnością, obecne pomiary wskazują na wyraźny spadek w porównaniu z wynikami z zeszłego roku.

Dane z roku 2020, które zostały udostępnione przez Wirtualnemedia.pl, wskazują, że w tamtym czasie losy bohaterów serialu śledziło średnio 2,20 mln widzów.

Wyniki te wskazują na to, że telewizyjna Dwójka plasuje się na drugim miejscu - zaraz po TVP1. Na trzecim miejscu znalazła się natomiast stacja TVN!

"Na dobre i na złe": Gdzie oglądać?

Reklama

Nowe odcinki "Na dobre i na złe" są emitowane w każdą środę o godzinie 20:55 w TVP2.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje