Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83105
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Sercowe problemy i tajemnica sprzed lat

Tretter martwi się, że na internie brakuje personelu, a Lena blokuje etat - i daje lekarce tydzień na podjęcie decyzji, czy wróci do pracy w Leśnej Górze. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym, 535. odcinku "Na dobre i na złe"? Sprawdźcie!


Reklama


Lena odejdzie z Leśnej Góry?

Tretter martwi się, że na internie brakuje personelu, a Lena blokuje etat - i daje lekarce tydzień na podjęcie decyzji, czy wróci do pracy w Leśnej Górze.

Latoszek prosi Konicę i zastępstwo. Dzień wolny zamierza spędzić z synkiem. Nie ma pojęcia, jak zareaguje na jego przybycie teściowa, która już wie o jego zdradzie. Ostatecznie babcia z Felkiem przyjeżdżają do niego. Chłopczyk nie może ponosić odpowiedzialności za problemy swoich rodziców.

Teściowa daje Latoszkowi do zrozumienia, że jego małżeństwo z Leną jest skończone! Kilka dni później do Witka dzwoni żona. Sugeruje, że powinni jak najszybciej się rozwieść. Latoszek jednak zdecydowanie oponuje. Uważa, że ich małżeństwo można jeszcze uratować. Potem rozmawia z Haną. Prosi o radę...

Wiktoria na dywaniku

Dyrektor ma także wątpliwości, czy powinien zaufać Falkowiczowi i zgodzić się na prowadzenie w szpitalu badań nad jego nowym lekiem. W końcu Tretter postanawia przyjrzeć się sprawie bliżej - i próbuje zdobyć informacje od Wiktorii.

Na misji znajdzie miłość?

Przemek, przed wyjazdem na misję, bierze udział w ćwiczeniach, które prowadzi Karol. W trakcie szkolenia instruktor ma nagły atak bólu, traci przytomność i trafia w końcu do Leśnej Góry. Zapała na treningu poznaje także Zuzę - dziewczynę, która podobnie jak on szykuje się do wyjazdu za granicę. Między nimi od razu nawiązuje się przyjaźń.

Tajemnica sprzed lat...

Z kolei Adam przywozi do szpitala swoją matkę - Annę - która cierpi na zapalenie uchyłków jelit. Konieczna jest operacja, a młody chirurg ma zaufanie jedynie do Wiktorii - i to właśnie ją prosi, by zajęła się jego mamą. Wyniki przedoperacyjnych badań wskazują, że Krajewski nie jest biologicznym synem Anny. Lekarz nie może w to uwierzyć.

Doktor Consalida na swojego asystenta na bloku wybiera Falkowicza, ale tym razem profesor ją zawodzi. Gdy chirurg rozpoznaje twarz pacjentki - zaskoczony - popełnia błąd, w wyniku którego dochodzi do krwotoku...

"Świat Seriali"

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje