Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78989
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Seks Wiki i Adama tylko we śnie!

Okrągły jubileusz serialu dopiero przed nami. Z tej okazji widzom należy się prezent od redakcji ŚwiataSeriali! Oto spoilery!


Reklama


Tomasz i Wiki zdecydują się na spóźnioną sesję w strojach ślubnych w atelier profesjonalnego fotografa. Doktor Consalida będzie jednak tak zmęczona, że zaśnie w trakcie zdjęć. We śnie zobaczy się w... dniu ślubu.

Tuż przed uroczystością odbierze telefon od nieznanego dziecka, 4-letniej Michaliny, która zgłosi, że jej mama, Danka (Iza Kuna), straciła w domu przytomność. 

Wiktoria od razu pojedzie pod adres, który poda jej dziewczynka. Na miejscu spotka Krajewskiego, który - jak się okaże - odebrał identyczny telefon. Oboje skierują kobietę do szpitala, a Wiki dotrze do kościoła spóźniona trzy godziny. 

Jej ślub w końcu się nie odbędzie. Lecz umówi się z Tomaszem (Ireneusz Czop) na nowy termin.

Za to uda jej się uratować kobietę od śmierci. Badania wykażą niedrożność jelit Danki. Konieczna będzie operacja, podczas której lekarze odkryją, że chora ma niezwykle zaawansowany nowotwór. Niestety, nie będą w stanie go usunąć! 

Wiki z Adamem nie ustaną w poszukiwaniach sposobu, by uratować Dankę przed śmiercią. Do pomocy w znalezieniu nowatorskiego leku na raka pani ordynator nakłoni także Falkowicza (Michał Żebrowski). I w końcu, po kilku tygodniach ryzykownej terapii, stan Danki się poprawi. 

"Kocham Cię, Adam!"

Heroiczną walkę i zawodowy sukces para uczci wspólną romantyczną kąpielą w hotelowej wannie! 

O poranku Krajewski zniknie, a Consalida pojedzie na swój kolejny ślub z Tomaszem. Podczas ceremonii Adam zjawi się jednak w kościele...

W kolejnej scenie Wiki będzie już starszą kobietą i wraz z mężem, którym okaże się Krajewski, ucieszy się ze zdobycia nagrody Nobla.

Na koniec Wiktoria obudzi się po drzemce u fotografa, szepcząc "Kocham cię" - do Adama ze snu. A Tomasz - nieświadomy, o czym jego żona przed chwilą marzyła - uzna, że wyznała miłość właśnie jemu.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje