Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83138
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Rozstania i rozwody 2014

Rozpad związku Kamilli Baar i Wojciecha Błacha, czyli Hany Goldberg z "Na dobre i na złe" i syna Partyki z "Blondynki", to bez wątpienia najgłośniejsze rozstanie w polskim show-biznesie w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Niestety, nie jedyne...


Reklama

W porównaniu z rokiem poprzednim - rok 2014 wcale nie obfitował w rozstania i rozwody wśród znanych z seriali gwiazd. Tak naprawdę na palcach jednej ręki można policzyć aktorskie pary, które w ciągu ostatnich miesięcy zdecydowały się zakończyć swoje związki (w 2013 roku tych par było dużo, dużo więcej!).

Najgłośniej mówiono w mijającym roku o rozpadzie związku Kamilli Baar i Wojciecha Błacha, którzy jeszcze w marcu odbierali Srebrne Jabłko magazynu "Pani" jako jedna z najsympatyczniejszych i najbardziej kochających się par polskiego show-biznesu, a już w maju - po 6 latach wspólnego życia - parą być przestali...

- Była to nasza wspólna decyzja. Rozstaliśmy się w zgodzie. Konsekwencją rozstania jest to, że mieszkamy osobno, wspólnie wychowując dziecko - napisała Kamila Baar na swej oficjalnej stronie tuż po tym, jak tabloidy i portale plotkarskie obwieściły, że wyprowadziła się do Wojciecha Błacha i zabrała ze sobą synka Bruna.

Kamilla Baar znalazła pocieszenie w ramionach znanego prawnika Piotra Kochańskiego, u boku którego na nowo układa sobie życie, Wojciech Błach - choć media próbowały "wyswatać" go m.in. z Magdaleną Waligórską, czyli Wioletką z "Rancza" - wciąż jest do wzięcia i wciąż czeka na miłość.

Swojej drugiej połówki szuka też Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia Mularczyk z "M jak miłość". Aktorka, która swe rozstanie z Maciejem Marczewskim, czyli prokuratorem Zielińskim z "Rancza", trzymała w tajemnicy przez prawie 3 miesiące, dopiero po zwycięstwie w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oficjalnie potwierdziła, że znów jest sama. Podobno miała dość czekania na rozwód partnera, który od kilku lat blokuje jego żona i matka trójki jego dzieci. Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Marczewski byli parą przez 4 lata. W tym czasie aktorowi nie udało się odzyskać wolności, a gwiazda "M jak miłość" bezskutecznie czekała, by wreszcie mógł się jej oświadczyć.

Singlem został ostatnio również Paweł Deląg, czyli Wiktor Górski z "Komisarza Aleksa", któremu partnerka - znana pani stomatolog Emma Kiworkowa - zwróciła pierścionek zaręczynowy, jaki niedawno od niego dostała. Podobno nie podobało się jej, że Paweł więcej czasu spędza w Rosji, gdzie jest rozchwytywanym aktorem, niż w Warszawie, gdzie ona prowadzi swoją świetnie prosperującą klinikę dentystyczną. Para coraz bardziej oddalała się od siebie. Emma Kiworkowa przestała wierzyć, że Paweł zdecyduje się ograniczyć swe wyjazdy za wschodnią granicę, by więcej czasu spędzać u jej boku, a gdy aktor po raz kolejny wyjechał do pracy w Rosji, postanowiła po prostu zerwać zaręczyny.

2014 rok nie okazał się też szczęśliwy dla małżeństwa Jana Nowickiego, czyli Tomasza Korzeckiego z "Magdy M.", i tancerki Małgorzaty Potockiej. O kryzysie w ich związku mówiło się już od dawna, oni jednak zaprzeczali pogłoskom, jakoby zamierzają się rozstać. Tymczasem - co odkrył jeden z tabloidów - spotykali się w... sądzie, by oficjalnie zakończyć swe trwające 5 lat małżeństwo.

- Nasz ślub był równie mało znaczący, jak rozwód. Małgosia pozostanie moją sympatią - powiedział niedawno Jan Nowicki, potwierdzając tym samym, że jego pierwszy w życiu usankcjonowany przez prawo związek przeszedł do historii.

Po 10 latach postanowili także rozstać się Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia", i Przemysław Gołdon.

- Mam teraz trudny moment w życiu, ale nie chcę nic więcej na ten temat mówić - to jedyny komentarz aktorki na temat rozpadu jej małżeństwa, na jaki się zdecydowała.

Choć Katarzyna Glinka robiła wszystko, by zatrzymać przy sobie męża (wydawało się nawet przez moment, że udało się jej uratować swe małżeństwo), para w końcu podjęła decyzję o rozwodzie. Doszli do porozumienia w sprawie opieki nad synkiem Filipem oraz ustalili sposób podziału wspólnego majątku. Podobno Katarzyna i Przemysław mają już za sobą pierwszą rozprawę rozwodową, a definitywny koniec ich małżeństwa sąd ogłosi na początku 2015 roku.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamila Baar | Na dobre i na złe | Wojciech Błach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje