Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Randka z przypaloną lasagne w tle

Pierwszą kobietą goszczącą w kuchni Trettera (Piotr Garlicki) od śmierci Duśki (śp. Daria Trafankowska) okaże się Alina (Katarzyna Skrzynecka). Sprawdź, jak wypadnie ich randka!

W 797. odcinku "Na dobre i na złe“ (emisja w środę 10 lutego o godz. 20. 55 w TVP2) Alina sama wprosi się na kolację do Trettera. Powód? Dojdzie do wniosku, że jej przyrodniej siostrze Kasi (Ilona Ostrowska) i szwagrowi Andrzejowi (Michał Żebrowski) należy się wolna chata po trwającej kilka miesięcy rozłące.

Reklama

Przypomnijmy, że Falkowicz wrócił właśnie z USA. Jako pierwsi pisaliśmy o tym w tym artykule: https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/na-dobre-i-na-zle-384/news-na-dobre-i-na-zle-falkowicz-wyladuje-w-lozku-z-siostra-swoje,nId,4962669

Dla Stefana wizyta doktor Fisher okaże się nie lada przeżyciem i wyzwaniem.

- Jesteś pierwszą kobietą w mojej kuchni od śmierci Duśki  - wyzna z pewną nieśmiałością w głosie, czym jeszcze bardziej ujmie koleżankę po fachu.

Jak Tretter wypadnie w roli gospodarza kolacji? Cóż, niespecjalnie. Tego dnia będzie musiał zostać dłużej w szpitalu, więc nie zdąży przygotować niczego wyjątkowego.

Postanowi zaserwować swojemu gościowi lasagne z zamrażalnika. Pech sprawi, że przypali to danie w piekarniku... Na dodatek przyjmie Alinę w koszuli oblanej sosem.

- Mogę ci co najwyżej zaoferować kanapki z powidłem śliwkowym - wyszepce.

Alina z  sympatią spojrzy na zdjęcie Danusi, po czym - ni to żartem, ni to serio - zwróci się i do niej, i do Trettera:

- Bardzo źle się odżywia... Widziałaś to? Same słodycze i węglowodany! Przeterminowane, niezdrowe... Smalec? Stefan! Ja rozumiem, że tęsknisz za żoną i pracujesz na kolejny zawał, żeby się z nią niedługo spotkać... Ale jej się to na pewno nie podoba! Prawda, Duśka?...

- Ej! Dwie na jednego? - zaśmieje się Stefan.

Czy ta kolacja zakończy się... śniadaniem?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje