Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82131
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Radwan idzie na randkę!

W kolejnym odcinku (numer 605) młody ordynator wybierze się na imprezę dla "samotnych serc" - w jednym z lokalnych pubów. Lekarz przyjedzie do lokalu tuż po pracy... i od razu zwróci uwagę na atrakcyjną brunetkę przy barze. Zdenerwowany, przysiądzie się do dziewczyny - i zacznie rozmowę.


Reklama

- Mam na imię Krzysztof. Pouczono mnie, że powinienem się zaprezentować w trzech zdaniach... Nie wiem, czy tak umiem!(...) Jestem z gatunku tych nudnych, poważnych facetów. Najwięcej czasu spędzam w pracy... I zawsze spóźniam się na obiad... Chyba marnie mi idzie autoreklama?

Nieznajoma parsknie w końcu śmiechem:

- Za to zmieściłeś się w trzech zdaniach! A tak poważnie, to cenię szczerość... Też często nocuję w pracy i prawie nigdy nie gotuję. A jeśli już, przypalę nawet wodę na herbatę, więc na ogół i tak to się kończy zamawianiem pizzy!

A Krzysztof poczuje, że wygrał los na loterii...

- Lubię pizzę. I zaczynam wierzyć, że takie aranżowane randki naprawdę mają sens. Chyba jestem niepoprawnym romantykiem. Nadal wierzę w miłość...

Chwilę później doktor Radwan zorientuje się jednak, że... pomylił sale. I że jego nowa znajoma wcale nie przyszła na randkę w ciemno.

Oboje rozstaną się, nie znając nawet swoich nazwisk ani telefonów. A następnego dnia Krzysztof spotka piękną brunetkę w pracy - i odkryje, że to jego nowa koleżanka: doktor Sylwia Mróz! Lekarka zajrzy na jego oddział, by się wytłumaczyć. 

- Możemy chwilę porozmawiać? Postaram się zmieścić w trzech zdaniach! Chciałam cię przeprosić... Powinnam od razu się przyznać, że nie biorę udziału w żadnej randce. Że to zwyczajny zbieg okoliczności, ale... Dobrze mi się z tobą rozmawiało. Naprawdę. Od dawna mi tego brakowało. I potrafiłeś mnie rozśmieszyć...


A Radwan w odpowiedzi rzuci jej chłodne spojrzenie:

- To znaczy, że twój mąż nie ma poczucia humoru?

Czy ordynator znajdzie w końcu nową miłość? I jak dalej ułoży się jego współpraca z Sylwią? Odpowiedź tylko na antenie TVP2 - w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"!

www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje