Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 16172
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Przyjaźń ważniejsza od miłości?

Grzegorz Daukszewicz, czyli doktor Adam Krajewski z "Na dobre i na złe", nie kryje, że jedyną stałą wartością w jego życiu są... przyjaźnie. Prawdziwa przyjaźń jest dla niego ważniejsza nawet od wielkiej miłości!


Jeszcze kilka lat temu Grzegorz Daukszewicz uważał, że najważniejsze dla każdego człowieka są rodzina i miłość. Dziś ma na ten temat zupełnie inne zdanie...

Reklama

- Moja rodzina się jednak trochę rozsypała, a i związki z kobietami też się rozpadły. Jedyną stałą wartością w moim życiu są przyjaciele - wyznał ostatnio w wywiadzie.

Serialowy doktor Adam Krajewski z "Na dobre i na złe" twierdzi, że tylko dzięki przyjaciołom udało mu się - jak żartuje - pozbierać do kupy, gdy w jego życiu działo się naprawdę źle. Nie wie, jak przetrwałby trudne chwile, gdyby nie miał obok siebie ludzi, którym bezgranicznie ufa i których uważa za najbliższych.

- Wiem, że mogę liczyć na moją paczkę w każdym momencie - mówi.

Grzegorz Daukszewicz nie wyklucza oczywiście tego, że gdy się naprawdę zakocha, miłość  być może przesłoni mu cały świat...

- Kiedy jestem zakochany, stać mnie na wielkie gesty, budzi się we mnie romantyk - zdradza.

Aktor wspomina, że kilka lat temu, aby zrobić niespodziankę swojej ówczesnej dziewczynie, kupił ogromny bukiet róż i włamał się na klatkę schodową jej bloku...

- Jeden kwiat położyłem pod drzwiami i narysowałem strzałkę do kolejnego, który był w windzie. Potem do jeszcze kolejnego, i do kolejnego... Strzałki kończyły się przy moim samochodzie, gdzie w bagażniku czekał cały kosz róż - opowiada.

Choć wtedy spędził ze swą dziewczyną cudowny wieczór, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Także następne związki przystojnego aktora się rozpadły.

- A przyjaciół wciąż mam tych samych - mówi, dodając, że nic dziwnego, że w relacjach międzyludzkich przyjaźń jest u niego na pierwszym miejscu.

Co wydarzy się w życiu Adam z "Na dobre i na złe" po wakacjach?

Czy w 16. sezonie Adam Krajewski znajdzie nową miłość? A może to jeszcze nie koniec jego szans na związek z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska)?

Zdradzimy tylko, że po zaręczynach z Tomaszem (Ireneusz Czop) dr Consalidy wcale nie będzie ciągnęło przed ołtarz... Wciąż będzie czuła się rozdarta między uczuciami do Adama a stabilizacją u boku Rzepeckiego.
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Grzegorz Daukszewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje