Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83137
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Przyjaciele i wrogowie?

Obaj artyści rywalizowali niedawno w telewizyjnym show "Agent - Gwiazdy". Program wygrał w końcu Antek, a Tomasz odpadł w 8 odcinku. Ale panowie zaprzyjaźnili się i - jak donoszą media - czasem trenują nawet razem na siłowni.


- Tomek to mój przyjaciel, to super barwna postać w polskim show-biznesie i wydaje mi się, że już się w nim odnalazł. Jest bardzo dobrym aktorem, sportowcem i przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem - mówi A. Królikowski w rozmowie z portalem party.pl

Teraz obaj artyści znów spotkali się przed kamerami - na planie "Na dobre i na złe"... I tym razem zamienili się we wrogów na śmierć i życie!

Reklama

W premierowym odcinku Antek Królikowski wcieli się w czarny charakter - bandytę, który trafi do szpitala po postrzale w nogę.

Przestępca wniesie do Leśnej Góry broń i sterroryzuje obecny na Izbie Przyjęć personel - w tym doktora Stanisławskiego, w dniu jego ślubu! Doktor Consalida od razu zarządzi ewakuację, na miejscu zjawi się policja... a na czele oddziału antyterrorystów stanie Tomasz Oświeciński.

Jaki będzie finał?

www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje