Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81505
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Przemek zrezygnuje z kariery?

- Zdałam egzamin, chcę być lekarzem! - tymi słowami Ola oznajmiła Zapale, że nie ma zamiaru zamykać się w domu z córką. Czy to oznacza, że Przemek będzie musiał zrezygnować z kariery i zostać kurem domowym? Co jeszcze czeka bohaterów w powakacyjnych odcinkach?


Reklama

Nadchodzący, 16. sezon "Na dobre i na złe" będzie pełen emocji. Nie zabraknie ich także w wątku Przemka i Oli, leśnogórskich lekarzy, ale przede wszystkim młodych rodziców małej Frani.

W ostatnich odcinkach byliśmy świadkami tego, jak Zapała i Pietrzakówna ostro starli się w sprawie pracy. Ola chciała wrócić do szpitala, Przemek obstawał przy tym, by została w domu.

- Myślałam, że dogadaliśmy się, że chcesz być jej ojcem...

- Chcę, ale... Dla Franki byłoby najlepiej mieć przy sobie mamę!

 - Zdałam egzamin, muszę zrobić kolejny krok, zacząć specjalizację... Inaczej wszystko, co do tej pory zrobiłam, będzie bez sensu!

- Ale masz dziecko!

Jakby problemów było mało, Ola musiała zrezygnować ze specjalizacji z wymarzonej ginekologii, bo szpitalowi nie przyznano tam miejsca dla rezydenta. Postanowiła więc spróbować swoich sił na chirurgii.

W powakacyjnych odcinkach zobaczymy, jak świeżo upieczony ojciec przejmie jej obowiązki, starając się jak najbardziej odciążyć Olę. Mała Frania stanie się najważniejszą kobietą w życiu Przemka, a Pietrzakówna poczuje się nieco zaniedbana...

Na horyzoncie pojawi się też zakochana w Zapale Zuza, która nie zamierzać składać broni. "Po kilku miesiącach spędzonych w Afryce, wredna doktor Zuza powraca... Czas kupić samoopalacz" - napisała na Facebooku Julia Kamińska, odtwórczyni roli. Będzie się działo!

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje