Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 12478
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na dobre i na złe": Przemek oświadczy się Oli!

Gdy tylko Przemek (Marcin Rogacewicz) dowie się, że będzie miał dziecko z Olą (Anna Karczmarczyk), niespodziewanie zrezygnuje z wyjazdu na misję do Sudanu. Zostanie w Polsce, by być z ukochaną! Poznaj szczegóły!


Jakkolwiek nie patrzeć, ciąża Oli Pietrzak wywróci do góry nogami wszystkie życiowe plany doktora Zapały, który będzie już w stu procentach gotowy do wyjazdu na charytatywną misję do Afryki. Mało tego, korzystając z pomocy Zuzy (Julia Kamińska), spakuje się i urządzi wyprzedaż swoich rzeczy! Za namową nowej dziewczyny postanowi nawet pozbyć się gitary, którą wystawi na aukcji w internecie! Na szczęście później odkryje, że wylicytowała ją jegio siostra Hana (Kamilla Baar).

Plotka o ciąży

Reklama

Zdradzamy, że przyjaciele ze szpitala w Leśnej Górze zorganizują dla Zapały przyjęcie pożegnalne, na które lekarz ostatecznie nie dotrze. A Zuza - pewna wpływu, jaki ma na Przemka - otwarcie posprzecza się z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska). Z kolei Hana ponownie spróbuje przekonać Olę, by powiedziała Przemkowi o dziecku. Niestety, bez skutku. Jej sekret zdradzi koledze Wiktoria - plotkując w trakcie wspólnej operacji. Consalida sama zauważy ciążę stażystki, lecz nie domyśli się, kto jest ojcem.

Tort, cukrzyca ciążowa i hipoglikemia

Tymczasem Ola zje kawałek tortu przeznaczonego na przyjęcie dla Przemka. Dostanie torsji i nagle straci przytomność. Przyjaciółkę znajdzie w łazience Klaudia (Julia Wyszyńska) i od razu wezwie na pomoc Hanę. Lekarka zdiagnozuje cukrzycę ciążową i  hipoglikemię, bardzo niebezpieczną dla dziecka.

Przemek sam wpadnie na to, że Ola jest w ciąży właśnie z nim. Będzie czuwał przy niej do chwili, gdy dziewczyna odzyska świadomość. Bez wahania postanowi zostać w Polsce, by wesprzeć Pietrzakównę.

Groźby Zuzy i zastępstwo Witka

Zapała stanie w obliczu poinformowania Zuzy zarówno o swojej decyzji, jak i o przyszłym ojcostwie. Lekarka zareaguje wybuchem wściekłości. Jednocześnie zapowie, że Zapała musi zwrócić wszystkie pieniądze, które zainwestowano w niego przed misją.

Przemek nie przejmie się tym zanadto i... poprosi Olę o rękę. Nastąpi to w 545. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 29 stycznia). A pierwszą osobą, której wyzna, że dla Oli i dziecka postanowił zostać w Polsce, będzie Latoszek (Bartosz Opania). Zapała wspomni przy okazji, że potrzebuje pożyczki, bo musi zwrócić pieniądze za swoje szkolenie, bilet lotniczy i sprzęt. Doda też, że nie będzie musiał nic płacić, jeśli w ciągu kilku godzin znajdzie dla siebie zastępstwo. Witek, który wciąż nie umie poradzić sobie z utratą rodziny, postanowi wyjechać na misję zamiast kolegi.

Niestety, w kolejnych odcinkach Olę i Przemka czekają ciężkie chwile. Powód? Hana nie będzie mogła im zagwarantować, że dziecko urodzi się zdrowe, bo przez cukrzycę grożą mu wady rozwojowe.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje