Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82010
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Proces, problemy z ciążą i wyznanie miłości

Rozpoczyna się proces, który Krystyna wytoczyła lekarzom z Leśnej Góry. Tuż przed rozprawą dochodzi do spotkania Piotra i Hany. Zapraszamy na 603. odcinek "Na dobre i na złe", a w nim...


ReklamaGoldberg wyznaje mężowi, iż cały czas miała nadzieję, że się w końcu do niej odezwie. Gawryło czuje się strasznie zmęczony i wypalony, nie ma już siły walczyć. I to w żadnej kwestii. Dlatego też, w czasie rozprawy, decyduje się wziąć całą winę na siebie, czym szokuje wszystkich.

Zdenerwowany Radwan wstaje z miejsca i deklaruje, że skoro Piotr nie chce bronić swojego dobrego imienia, on to zrobi. Wkrótce okazuje się jednak, że nie będzie to konieczne - po zeznaniach kolejnych świadków Krystyna się załamuje i wycofuje pozew!

Hana widząc cierpienie kobiety, zaprasza ją do kawiarni. Niestety, po chwili rozmowy była pacjentka wpada w szał, zrywa się miejsca... 

Nagle do stolika podbiega Gawryło i staje w obronie żony. Ponieważ cała sytuacja mocno stresuje będącą w ciąży Goldberg, mąż zawozi ją na USG. Badanie robi doktor Radwan, który stwierdza, że wszystko jest w porządku.

Chwilę później Krzysztof pyta Hanę, czy nadal kocha Piotra. Kobieta potwierdza, ale wyznaje przyjacielowi, że za kilka godzin wylatuje do Izraela i nie zamierza wracać.

Radwan natychmiast o wszystkim opowiada Piotrowi. Gawryło jedzie na lotnisko i... chwyta ukochaną w ramiona.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje