Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85083
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Po wakacjach Halinka zapragnie mieć małego Waszka!

Jesienią wyjątkowo śmiała i temperamentna salowa Halinka (Joanna Jarmołowicz) zaproponuje Homolce (Matej Matejka), ginekologowi rodem z Czech, by postarali się o wspólnego dzidziusia. Jak doktor zareaguje na ten pomysł?

Wszystko wskazuje na to, że leśnogórska sprzątaczka oraz ginekolog słynący z perfekcyjnej wręcz znajomości kobiecej anatomii staną się sobie bardzo bliscy. Przypomnijmy, że pierwszy krok w tym kierunku w 823. odcinku "Na dobre i na złe" zrobiła Halinka, która poprosiła wówczas Waszka, by towarzyszył jej w charakterze narzeczonego na imieninach u cioci Marysi (Barbara Majewska). Czeski ginekolog i seksuolog poszedł oczywiście na rękę zdesperowanej singielce.

- Ja zawsze mam tak samo, jak się coś wali, to "Homolka, ratunku!" - skwitował dobroduszny Vaclav.

Reklama

Zróbmy sobie małego Waszka!

Po wakacyjnej przerwie Halinka zrobi kolejny krok. Najpierw - w ramach strategii przez żołądek do serca - zaserwuje Homolce obiad, a następnie zagai Czecha, że fajnie by mieć... brzdąca.

Vaclav z wrażenia aż uniesie głowę znad talerza, po czym zakrztusi się.

- Halinka, co ty mówisz?

- No co, polsko-czeskie joint venture, co ty na to? Nie chciałbyś mieć takiego małego Waszka, co by za tobą biegał i krzyczał "Tatko, tatko, poczkaj"? - usłyszy Czech.

Jaką odpowiedź Homolki przewidujecie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL