Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82365
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Pierwszy seks Konicy i Klaudii!

W 607. odcinku "Na dobre i na złe" Rafał nie będzie mógł się powstrzymać i namiętnie pocałuje Klaudię!


Siła przyciągania

Reklama

Między Klaudią i Konicą iskrzy od dawna. Przypomnijmy sobie choćby randkę lekarzy, którą Rafał zaproponował dziewczynie, kiedy dowiedział się, że odrzuciła ona awanse Stanisławskiego.

Romantyczna kolacja okazała się co prawda budką z kebabami, jednak nie przeszkodziło to w osiągnięciu romantycznego nastroju.

Mimo szczerych chęci, oboje nadal są singlami. W najnowszych odcinkach to może się zmienić!

- Klaudia i Rafał Konica to duet wyjątkowo energetyczny - bo i ona ma swój charakterek, i on do najłatwiejszych partnerów nie należy. Marta uciekła od niego aż na koniec świata, do Ameryki! - rzuca ze śmiechem Robert Koszucki, odtwórca roli dr. Konicy, w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Pójdą na całość

Po wspólnej, skomplikowanej, ale zakończonej sukcesem operacji, Konica zdobędzie się na odwagę. Nie dość, że pocałuje Klaudię, to jeszcze zaprosi ją na kolejną randkę.

Okaże się, że młoda lekarka jest zainteresowana Rafałem - szybko przejmie inicjatywę i... pokój lekarski staje się świadkiem gorących miłosnych scen.

Nie wiadomo jednak, czy romans będzie miał kontynuację, bo kilka godzin wcześniej Miller powie Oli i Jankowi, że dostała z innego szpitala propozycję pracy.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje