Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83139
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Paulina Gałązka idzie na rekord!

Paulina Gałązka, czyli Dominika Kwietniewska z "Na dobre i na złe", ma szansę trafić do "Księgi rekordów Guinnessa" jako aktorka, która gra najwięcej ról... jednocześnie. Tylko w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy oglądaliśmy ją w sześciu serialach i pięciu filmach kinowych!

Paulina Gałązka, która niedawno - 21 sierpnia - świętowała swe 30. urodziny, jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Od chwili, gdy w 2010 roku, będąc jeszcze studentką łódzkiej filmówki, zadebiutowała w "Ojcu Mateuszu", zagrała już kilkadziesiąt ról! To naprawdę imponujący dorobek...

Reklama

W paru serialach zdążyła nawet wcielić się... w dwie, a nawet trzy różne postacie! W "Ojcu Mateuszu" pojawiła się u boku Artura Żmijewskiego trzykrotnie, w "Komisarzu Aleksie" wystąpiła gościnnie dwa razy... Także rola Dominiki Kwietniewskiej w "Na dobre i na złe", w której oglądamy ją od 737. odcinka, nie jest jej pierwszym wcieleniem w najpopularniejszym polskim serialu medycznym. W 2013 roku Paulina pojawiła się w Leśnej Górze jako Magda. Jak mogli tego nie zauważyć w TVP?!

Paulina Gałązka nie kryje, że o tym, żeby być aktorką, marzyła od zawsze. Kiedy jednak po maturze musiała zdecydować, jakie studia wybrać, uznała, że aktorstwo to bardzo niepewny fach i postanowiła zostać specjalistką od... stosunków międzynarodowych. Dostała się na Uniwersytet Warszawski.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje