Reklama

"Na dobre i na złe": Oto nowy look ordynatora Jakubka!

Już na początku kolejnego, 22. już sezonu "Na dobre i na złe", Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski) pojawi się w leśnogórskim szpitalu odmieniony nie do poznania. Dzięki nowemu lookowi ordynator będzie bardziej odróżniał się od swojego brata bliźniaka, Jakuba Grabskiego (Maciej Zacharzewski).


Jego metamorfoza dotyczyć będzie wyłącznie wyglądu zewnętrznego. Chirurg zmieni fryzurę i zacznie nosić okulary, które dodadzą mu powagi godnej jego stanowiska.

Urodzony służbista

Skąd zmiana wizerunku? Zamysł pionu charakteryzacji serialu "Na dobre i na złe“ był taki, by ordynator Jakubek zdecydowanie bardziej odróżniał się od swego brata bliźniaka - doktora Jakuba Grabskiego, w rolę którego wciela się Maciej Zacharzewski, prywatnie brat bliźniak Marcina Zacharzewskiego.

Jednak nie ma co liczyć na to, że ordynatorowi Jakubkowi nagle zmieni się charakter. Nadal pozostanie służbistą i będzie rygorystycznie trzymał się obowiązujących przepisów, o czym jako pierwsza dotkliwie przekona się stażystka Kazimiera Radlica (Zuzanna Lit). Ordynator nie uwolni się więc od opinii surowego, nieustępliwego i bezkompromisowego szefa.

Reklama

A to ciekawe...

Mało kto wie, że Marcin i Maciej Zacharzewscy pierwotnie byli przymierzani do ról Pawła i Piotrka Zduńskich w sadze rodu Mostowiaków. Byli wówczas w klasie maturalnej, ale obaj chcieli najpierw skończyć szkołę teatralną, stąd nie zdecydowali się na udział w "M jak miłość“.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama