Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Oświadczyny Mamutu

W kolejnym, 594. odcinku "Na dobre i na złe", Zuza oficjalnie zostanie narzeczoną Mamutu... Jak będą wyglądały oświadczyny?


Ryzykowny pomysł

Reklama

Do Leśnej Góry znowu zostaje przywieziony Mamutu. Mężczyzna trafia do szpitala, ponieważ zachorował na chwilę przed deportacją do Rwandy. Chory majaczy, odczuwa silny ból brzucha i ma wymioty. Latoszek podejrzewa, że mężczyzna coś ukrywa.

Zuza znajduje w jego rzeczach wizytówkę studia tatuażu, w którym nielegalnie pracował. Na miejscu dowiaduje się od jednego z pracowników, że Mamutu prawdopodobnie połknął tusz do drukarki! Dodaje, że chory boi się powrotu do ojczyzny i nie cofnie się przed niczym, byle tylko zostać w Polsce. Diagnozę potwierdzają analizy wykonane przez Kingę. Wykazują one, że mężczyzna zatruł się obecnym w tuszu metanolem.

Po powrocie do szpitala Zuza przekonuje Latoszka, by pomógł jej okłamać policję. Zależy jej, by Mamutu spędził na oddziale jeszcze kilka dodatkowych dni, a tego nie da się zrobić uczciwie. Planuje wyjść za niego za mąż! Woźnicka radzi koleżance, by nie wiązała się z zupełnie obcym człowiekiem... 

Oświadczyny i... ślub?!

Mamutu czeka na Zuzę przed Urzędem Stanu Cywilnego ubrany w elegancki garnitur. Dziewczyna jest zaskoczona, kiedy wręcza jej piękny bukiet kwiatów, pada na kolano i... oświadcza się:

- Proszę panią o rękę.

- Co ty robisz? Możesz to schować?

- Nie...

- Proszę, schowaj to! Przecież ludzie patrzą.

- No to dobrze, uwierzą, że jesteśmy zakochani.

- Możesz to schować już? Możemy tam wejść? Chodź! - Zuza nie daje za wygrana, zamyka pudełko z pierścionkiem zaręczynowym, łapie Mamutu za rękę i siłą wciąga do budynku. 

Czy lekarka weźmie ślub z uchodźcą? Tego dowiecie się z premierowych odcinków "Na dobre i na złe", tylko w TVP2!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje