Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83108
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Operacja Romy

Roma decyduje się na operację mózgu - świadoma, że zabieg jest niezwykle ryzykowny. Czy powie w końcu o swojej chorobie Adamowi?


Reklama

Przed operacją dziewczyna robi wszystko, by korzystać z życia - jedzie z ukochanym na wycieczkę i spędza z Adamem namiętną noc... Ale wciąż ukrywa przed Krajewskim swoją chorobę.

O poranku, pakując się do szpitala, okłamuje chłopaka mówiąc, że jedzie do Wrocławia, na targi książki dla dzieci. A naprawdę trafia do kliniki neurochirurgii prowadzonej przez profesora Wolnickiego - jedynego specjalisty w Polce, który jest gotów walczyć o jej życie.

Falkowicz próbuje namówić dziewczynę, by jednak zadzwoniła do jego brata... Ale chora kręci głową:  

- Po co? Adam tylko by się martwił. Jutro do niego zadzwonię... Przyjdzie do szpitala i dostanie dobre wieści, prawda panie profesorze?

A godzinę później Roma jest już pod narkozą - na stole operacyjnym. Profesor Wolnicki, tuż przed zabiegiem, spogląda badawczo na Falkowicza:

- Jesteś pewien, że zachowasz zimną krew?

Jednak chirurg nie pozwala, by rządziły nim emocje...

- Uczucia zostawiłem za drzwiami. Teraz zrobię wszystko żeby wam pomóc, najlepiej jak potrafię.

- A więc witaj, przyjacielu, idziemy na wojnę!

Tymczasem Adam, w Leśnej Górze, odsłuchuje w końcu wiadomość, którą tuż przed operacją zostawiła jednak dla niego ukochana...

- Nie mogłam dłużej kłamać... Za chwilę będę miała operację guza mózgu. Długa i smutna historia... mam nadzieję, z happy endem... Nie chciałam cię martwić. Przepraszam, że ci nie powiedziałam... Twój brat to zorganizował. Bądź dla niego dobrym bratem... Mam nadzieję, że odsłuchasz tę wiadomość... I że jutro się spotkamy...

Czy operacja zakończy się sukcesem? A następnego dnia Adam... wyzna Romie miłość? Emisja 574. odcinka "Na dobre i na złe" już 12 listopada - zobacz koniecznie!


www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama