Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 12487
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Ola i Przemek w końcu razem!

Zapraszamy na 551. odcinek "Na dobre i na złe", w którym Ola - razem z Klaudią - postanowi wybrać się do klubu, na koncert kolegi z roku. Co od razu nie spodoba się Przemkowi...


Reklama

- Mam tylko nadzieję, że marihuany i alkoholu nie zabraknie? - Zapała pośle dziewczynie chłodne spojrzenie. A po chwili, dorzuci złośliwie:

- Kobieta w końcówce ciąży, po przełomie cukrzycowym, biegająca po szpitalu, umawia się na wieczorne koncerty... Super odpowiedzialne!

W końcu chirurg postanowi jednak spędzić wieczór razem z dziewczynami. I w klubie od razu otoczy ukochaną opieką... A Ola, rozmarzona, tylko cicho westchnie:

- W sumie fajnie cię mieć w eskorcie...

Klaudia - widząc, jak dobrze przyjaciele się razem bawią - postanowi "dyskretnie" zniknąć. A Przemek zdobędzie się w końcu na odwagę i zaproponuje Oli, by... wprowadziła się do niego do hotelu!

- Powinniśmy spędzać ze sobą więcej czasu. Więcej rozmawiać. Chciałbym, żebyś usłyszała, jak gram... Zamieszkajmy razem...

Co dziewczyna odpowie? Ciekawych zapraszamy przed telewizory - i do nowej galerii! Emisja odcinka numer 551 już 19 marca, tylko na antenie TVP2!

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje