Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83105
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Ola i plagi egipskie

Ojciec alkoholik, próba odebrania praw rodzicielskich do córeczki, śmierć narzeczonego w dniu ślubu i operacja, która omal nie skończyła się śmiercią pacjenta. To wszystko spotkało Olę w ostatnim czasie. A to nie koniec...

Scenarzyści jej nie oszczędzają

Jak zdradziła nam Anna Karczmarczyk, na serialową Olę Pietrzak spada wiele nieszczęść, jednak ona, jako aktorka, jest zadowolona z takiego obrotu spraw, bo lubi, kiedy coś się dzieje.

Reklama

- Dzieje się, fajnie. Bardzo się cieszę, kiedy mogę się "wygrać", otworzyć, próbować nowych rzeczy w obrębie mojej postaci - mówi aktorka.

W ostatnim czasie Ola przeżyła załamanie nerwowe po stracie ukochanego Jana (Krzysztof Kwiatkowski), który zginął z rąk terrorystów. A w najbliższych odcinkach Pietrzakównę znów czekają trudne momenty.

Ola wciąż nie mogąc pogodzić się ze śmiercią ukochanego, doszła do wniosku, że powinna wziąć roczny urlop i wyjechać z córeczką gdzieś, gdzie nic nie będzie jej i Frani (Helenka Zawistowska) przypominało o Janku.

Do wyjazdu jednak nie doszło, ponieważ Ola nagle zasłabnie w szpitalu! Przemek (Marcin Rogacewicz) natychmiast zaniósł swoją eks do izby przyjęć i zalecił zrobienie jej badań krwi.

Oli wystarczył tylko rzut oka na wyniki badań krwi, by mieć pewność, iż los przygotował dla niej niezwykłą niespodziankę i wkrótce znowu... zostanie mamą!

Czy będą razem?

Zapała będzie wspierał przyjaciółkę w trudnych dla niej chwilach. Para bardzo zbliży się do siebie. Czy możemy liczyć, że w końcu połączy ich coś więcej niż fascynacja erotyczna?

Karczmarczyk uśmiecha się tajemniczo. - Może jak dojrzejemy, to będziemy razem (...) Przemek będzie bardzo opiekuńczy dla Oli w trudnych chwilach. A co scenarzyści planują dla nas dalej? Nie wiem! - mówi.

Fani zacierają już ręce. Na serialowym fanpage'u pary możemy przeczytać, że bardzo im kibicują:

Zobaczcie, co jeszcze o jej wątku i nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zdradziła nam aktorka!
swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje