Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 86188
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 923. Ciągnie się to za nim do dziś. Ma dług do spłacenia

W 923., pierwszym powakacyjnym odcinku 26. sezonu "Na dobre i na złe", który na antenę TVP2 trafi 4 września, w życiu doktora Molendy (Filip Bobek) ponownie pojawi się Słoma (Adam Graczyk), znajomy z niechlubnej przeszłości anestezjologa. Czujna Dominika (Paulina Gałązka) od razu zacznie dopytywać o sekret swej drugiej połówki.

Zdradzamy, że Słoma trafi do lesnogórskiej kliniki ze złamaną ręką. Na SOR przywiezie go jego 16-letni syn Damian (Borys Otawa). Uwadze psycholożki nie ujdzie, że Marcin interesuje się nim bardziej niż innymi pacjentami. Molenda wyjawi jej, że Słomczyński to jego dobry kolega z dawnych lat. Wychowywali się na tym samym podwórku.

"Na dobre i na złe": Odcinek 923. Molenda nie był grzecznym chłopcem

Tyle że ogólnikowa opowieść Marcina  nie usatysfakcjonuje Dominiki. Będzie chciała dowiedzieć się więcej, zwłaszcza że oceni, że Molendzie bardzo zależy na Słomie. Przyciśnięty do ściany anestezjolog wyzna ukochanej, że Słomczyński mógłby zniszczyć wszystko, co dobre w jego życiu. Powód? Robili razem różne głupie rzeczy. Molenda nazwie wręcz sprawy po imieniu: zakomunikuje Dominice, że kiedyś nie był grzecznym chłopcem.

Reklama

Co takiego robił w przeszłości lekarz, że ciągnie się to za nim do dziś? Jak na spowiedzi świętej wyzna Kwietniewskiej, że razem ze Słomą zrobili kilka "włamów". Różnych. Do kiosków, sklepów... Byli wtedy bardzo młodzi i głupi, nie mieli pieniędzy.

Ostatni włam był do apteki. Słoma wtedy wpadł i poszedł siedzieć na sześć miesięcy, ale nie wsypał swojego wspólnika. Dlatego Molenda do dziś ma wobec niego dług.

Czy Słoma zniszczy szczęśliwe życie Marcina i Dominiki?

"Na dobre i na złe": Odcinek 923. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 923. odcinek  "Na dobre i na złe", zostanie wyemitowany w środę 4 września o godz. 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy