Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 86183
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 922. Zostanie oskarżony o romans!

W 922., finałowym odcinku 25. sezonu „Na dobre i na złe” (emisja w środę 22 maja o godz. 20.55 w TVP2), Borucki (Marcin Urbanke) zdoła namówić Martynę (Anna Głosek) na biopsję, ale jej ojciec (Juliusz Chrząstowski) wysunie przeciwko niemu ciężkie oskarżenia i zagrozi złożeniem oficjalnej skargi w związku ze złamaniem przez niego etyki lekarskiej.

Przypomnijmy, że u Martyny, która po raz pierwszy trafiła do Leśnej Góry w odc. 890. odcinku, wykryto glejaka. Dziewczyna od początku podkochuje się w Tadku.  W 919. odcinku okazało się, że znów ma zmianę w mózgu.  Jednak nie chciała poddać się biopsji i na własne żądanie opuściła szpital. W 920. odcinku Tadek na wyraźną prośbę Radka, ojca Martyny, poszedł z nią na randkę, by nakłonić ją do leczenia.

"Na dobre i na złe": Odcinek 922. Tadek umówi sie z Martyną

Za sprawą perswazji Tadka Martyna zgodzi się na biopsję, z której wyniknie, że dziewczyna znów ma glejaka. Radek będzie tym załamany, ale nie pokaże tego przy córce. Ze swoich emocji zwierzy się tylko Tadkowi. Podziękuje mu też za opiekę nad nastolatką.

Reklama

Borucki cały czas będzie pocieszał Martynę, a ona poprosi, aby nie zostawiał jej samej na noc. Kiedy Tadek zaśnie, licealistka przytuli się do niego. Nad ranem Radek zobaczy ich razem w szpitalnym łóżku...

Tymczasem badania wykażą, że Martyna jest zdrowa. Dziewczyna w euforii pocałuje Tadka. Wprawi tym w konsternację Radka i prof. Markiewicza (Marcin Troński).

- Zaufałem ci... - wybuchnie Radek.

- To nie tak, ja... - zacznie się bronić młody lekarz.

- Wiesz przecież, ile ona ma lat...

- Zależy mi na Martynie i...

- Jesteś jej lekarzem, do cholery! Artykuł 14. "Kodeksu Etyki Lekarskiej": "Lekarz nie może wykorzystywać swego wpływu na pacjenta w innym celu niż leczniczy"... Słyszałeś?! - zagrozi Tadkowi Radek, po czym każe mu trzymać się z daleka od Martyny.

"Na dobre i na złe": Odcinek 922. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że finałowy, 922. odcinek  "Na dobre i na złe", zostanie wyemitowany w środę 22 maja o godz. 20.55 w TVP2. 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | TVP2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy