Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 86103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 920. Zostanie przyłapany. To już jego koniec?

W 920. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja 8 maja o godz. 20.55 w TVP2) Iga (Anna Szymańczyk) nawiąże współpracę z dziennikarzem śledczym Hubertem Kostrzewą (Mateusz Czwartosz) w sprawie doktor Murawskiej (Agnieszka Mrozowska) z prywatnej kliniki Medmex, która doprowadziła do śmierci 18-letniej Ani Wójcik (Maria Bujnowska). Reporter odkryje, że w sprawę zamieszany jest... prof. Markiewicz (Marcin Troński), a jego wspólniczką jest... Sara (Agnieszka Kawiorska)!

Kaczorowska zwierzy się Michałowi (Mateusz Janicki) ze swoich podejrzeń związanych ze śmiercią pacjentki leczonej na nieistniejącą chorobę i nieuczciwej lekarki, na domiar złego powiązanej z konsultantem medycznym. Wilczewski poradzi jej, by porozmawiała z rodzicami Ani i nakłoniła ich do złożenia doniesienia do prokuratury.

"Na dobre i na złe": Odcinek 920. Iga znajdzie sobie sojusznika

Lecz Iga wybierze inny sposób działania. Zdecyduje się zainteresować tematem media. Jej wybór padnie na Huberta Kostrzewę, który już wcześniej opisywał nieetyczne praktyki kliniki, w której leczy Murawska. Miał jednak nieprzyjemności, bo wycofali się świadkowie.

Reklama

Gdy Kaczorowska przedstawi Hubertowi sprawę Ani, dziennikarz poprosi, aby przekonała jej rodziców do opowiedzenia mu swojej historii. Obieca, że weźmie ten temat na tapetę, ale jednocześnie ostrzeże Igę, że będzie miała przeciwko sobie lekarzy-hochsztaplerów i ich pacjentów, którzy szukają nadziei a nie prawdy.

"Na dobre i na złe": Odcinek 920. Markiewicz zarabia na oszustwach

Jeszcze w tym samym odcinku Kostrzewa przekaże Idze swoje ustalenia: MedMex często zmienia właściciela, dlatego tak ciężko pociągnąć klinikę do odpowiedzialności. Na dodatek zatrudnieni w niej lekarze przepisują pacjentom leczonym na przewlekłą boreliozę medykamenty w ilościach przemysłowych.

- Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o kasę - oceni reporter.

- Pełna kuracja to parę tysięcy miesięcznie - doda Hubert.

- Mama Ani miała tego całą torbę - zauważy Kaczorowska.

Okaże się, że suplementy na przewlekłą boreliozę produkuje Natural Miracle - firma zarejestrowana na Słowacji.

- Właścicielem jest niejaki Markiewicz - poinformuje dziennikarz.

"Na dobre i na złe": Odcinek 920. Markiewicz współpracuje z Sarą

Markiewicz zacznie wypytywać Igę o przypadek Ani Wójcik. Kaczorowska podejdzie do jego zainteresowania z dużą ostrożnością. Profesor zorientuje się, że grunt usuwa mu się pod nogami. W trybie pilnym zorganizuje spotkanie ze swoją wspólniczką, którą okaże się - uwaga!  - Sara Berezińska (Agnieszka Kawiorska). Ta sama kobieta, która doprowadziła Falkowicza (Michał Żebrowski) do bankructwa!

- Co się stało, że taki spanikowany dzwoniłeś? - zapyta Sara.

- Jest problem! Ta kobieta węszy... Wciągnęła w to dziennikarza! - zaalarmuje ją Adam.

Berezińska zrobi nietęgą minę.

"Na dobre i na złe": Odcinek 920. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 920. odcinek  "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 8 maja o godz. 20.55 w TVP2. 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy