Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 892. Po latach odnajdzie zaginioną siostrę

W 892. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja 4 października o godzinie 20.55 w TVP2) Mario (Marcin Korcz) zdoła w końcu ustalić, gdzie przebywa jego siostra Weronika, która zniknęła bez śladu pięć lat temu. By móc się z nią spotkać, Milewski pozbędzie się bransolety z elektronicznym dozorem, co oznacza, że złamie zasady zwolnienia warunkowego i zacznie go szukać policja. W roli Weroniki wystąpi Klaudia Łapot, znana widzom między innymi jako Tola Skoczek z "Klanu".

Podczas wykonywania rutynowych obowiązków salowego Mario zauważy gangstera "Wałka" (Mikołaj Hajduk). Zapyta zajmującą się nim pielęgniarkę, czy to Tomasz Walicki. Ta zaprzeczy i powie, że pacjent nazywa się Kacper Kowalski. Milewski zdziwi się, ale mimo to nie przestanie obserwować "Wałka". Tym bardziej, że trafi pod opiekę Blanki (Pola Gonciarz).

"Na dobre i na złe": Odcinek 892. Mario przyciśnie "Wałka"

W pewnym momencie Mario wejdzie do sali "Wałka" i zapyta, gdzie jest jego siostra Weronika. Ten uda, że nie wie, o kogo chodzi. Lecz Milewski nie da za wygraną i oświadczy gangsterowi, że wie, kim naprawdę jest. W tym momencie do sali wkroczy młoda Consalida i wyprosi salowego, informując, że pacjent niebawem zostanie przewieziony na blok operacyjny.

Reklama

Chwilę później Mario po raz kolejny odwiedzi "Wałka" i spróbuje wydobyć od niego informację, gdzie jest jego siostra. Tym razem przerwie im pielęgniarka.

Tymczasem "Wałek" powiadomi swojego zwierzchnika Olka (Mariusz Galilejczyk), że w szpitalu pracuje chłopak, który zna jego prawdziwe dane i pytał go o swoją siostrę.

Po udanej operacji "Wałka" Mario wyzna Blance, że gangster wie, gdzie jest jego siostra. Consalida zachowa profesjonalizm - stanowczo weźmie stronę pacjenta i każe Mariuszowi wyjść. On jednak nie odpuści - ukradnie fartuch Radwana (Mateusz Damięcki), przebierze się w niego i pójdzie szukać "Wałka". Nie będzie miał dla niego litości - w dramatycznych okolicznościach (aby się z nim porozumieć, wyjmie mu rurę do intubacji) - uda mu się wydobyć informację, że Weronika jest u niejakiego Arnolda.

"Na dobre i na złe": Odcinek 892. Mario złamie zasady zwolnienia warunkowego

Następnie Mario rozetnie opaskę z elektronicznym dozorem i postanowi niezwłocznie pojechać pod wskazany adres. Odrzuci połączenie od Blanki i wyrzuci swoją kartę SIM.

Gdy dotrze pod dom gangstera, dostrzeże swoją siostrę wysiadającą z luksusowego auta. Towarzyszyć jej będą ochroniarze, więc Mario do niej nie podejdzie.

Jakiś czas później Weronika wyjedzie z domu pod eskortą ochroniarzy. Mario ruszy autem za nimi...

"Na dobre i na złe": Odcinek 892. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 892. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 4 października o godzinie 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy