Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85641
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 891. Mają wspólnego wroga. Pożałują swojego sojuszu?

W 891. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 27 września, o 20.55 w TVP 2) Oliwia wciąż będzie prowadziła wojnę z Begerem. Do swojego sporu z kardiologiem wciągnie także Glorię. Między trójką lekarzy zacznie iskrzyć!

"Na dobre i na złe": Odcinek 891. Beger zemści się na Oliwii i Glorii?

W 891. odcinku "Na dobre i na złe" doktor Beger znów wejdzie na wojenną ścieżkę - tym razem z Oliwią. Chirurg nie zgodzi się, by dziewczyna obserwowała operację Mojżesza, choć zabieg będzie nowatorski i przełomowy. Mszcząc się na swojej podopiecznej za to, że śmiała odrzucić jego awanse. A stażystka odpłaci mu pięknym za nadobne! Gdy zostaną na chwilę same, koleżanka zdradzi Glorii, że chirurg miał poważny uraz dłoni. Przemilczając fakt, że sama go zraniła.

Reklama

- Wiesz, że miał uszkodzoną dłoń? Dosyć niedawno... 

- Daj spokój... Nie lubię go jako człowieka, ale gdyby było coś nie tak z jego ręką... Nikt by go nie dopuścił do operacji! 

- Pewnie tak, może się czepiam... Ale pierwsza operacja nie zakończyła się sukcesem.

A ziarno niepokoju, które zasieje Oliwia, szybko wykiełkuje... I po kilku godzinach doktor Krasucka odsunie Begera od operacji, którą sam wymyślił i zaplanował. W finale - zainspirowana przypadkiem Mojżesza - Gloria postanowi za to zrobić w Leśnej Górze specjalizację z kardiologii... Licząc na to, że jej mentorem na oddziale zostanie Mazur. Profesor na opiekuna dziewczyny wyznaczy jednak Begera. Jaką zemstę Maks obmyśli dla "niepokornej" lekarki?

"Na dobre i na złe": Odcinek 891. Kiedy i gdzie obejrzeć?

891. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 27 września, o 20.55 w TVP 2.

www.nadobre.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy