Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85493
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 880. Blanka... chirurgiem? Trudne wyzwanie przed Consalidą!

W 880. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 5 kwietnia, o 20.55 w TVP 2) Blanka stanie przed sporym wyzwaniem. W wyniku wypadku Falkowicza będzie musiała go zastąpić przy stole operacyjnym... Jak sobie poradzi?

"Na dobre i na złe": Odcinek 880. Wielki dzień Blanki

W 880. odcinku "Na dobre i na złe" spore wyzwanie czeka Blankę, bo dziewczyna po raz pierwszy chwyci sama za skalpel, wykonując operację w zastępstwie Falkowicza. Tuż przed zabiegiem pacjent, pod wpływem narkotyków, zrani profesora w rękę. I w efekcie "chirurgiem" zostanie właśnie doktor Consalida. Marcin - gdy odkryje, że Falkowicz będzie "tylko" dziewczynę nadzorował - od razu się zaniepokoi. 

- On pana dziabnął!(...) Jeśli coś pójdzie nie tak... to będzie pan miał problemy. 

Reklama

Profesor wzruszy jednak ramionami: 

- Jestem oazą spokoju... Wyciszonym kwiatem lotosu na gładkiej tafli jeziora! A w trakcie operacji - jako mentor - cały czas będzie Blankę wspierał.

- Mówiłem ci kiedyś, że pracowałem z twoją matką? Uczyłem ją fachu, wiesz?(...) To była... to jest najlepszy chirurg, jakiego udało mi się wyszkolić! Najlepszy, jakiego znam... Wiki... też się bała. Też się blokowała. Ale kiedy było trzeba działać, nie myślała, tylko ufała intuicji i po prostu dawała z siebie wszystko! I prawie nigdy się nie myliła. To był wyjątkowy dar... Ty też go masz. Odziedziczyłaś go po niej. Tylko musisz nabrać odwagi... żeby go użyć!

Po dyżurze Blanka za to na nowo zbliży się do Mario... W ciągu dnia lekarka usłyszy w radiu o gangsterze, który wyszedł z więzienia za kaucją i zniknął. I gdy Mariusz nie przyjdzie do pracy, od razu się zaniepokoi. W finale okaże się jednak, że jej ukochany jest po prostu chory i nawet nie zna bandyty, który uciekł policji. A gdy Blanka go odwiedzi, chłopak powita ją z szerokim uśmiechem... 

- To miłe, że się o mnie martwisz...

"Na dobre i na złe": Odcinek 880. Kiedy i gdzie obejrzeć?

880. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 5 kwietnia, o 20.55 w TVP 2.

www.nadobre.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy