Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85638
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 853. Joanna w rozpaczy! Były mąż odbierze jej syna?

Nowy sezon "Na dobre i na złe" przyniesie wiele zaskakujących zwrotów akcji oraz... niespodziewanych powrotów. W jednym z nadchodzących odcinków Joanna (Monika Kaleńska) odkryje, że mały Kuba (Wiktor Trojan) wymienia SMS-y z… Piotrem. Czy wcielający się w niego Marek Bukowski rzeczywiście znowu pojawi się na planie serialu? Emisja odcinka 853. w środę 21 września o godz. 20.55 w TVP2.

"Na dobre i na złe": Odcinek 853. Niespodziewany powrót!

Tego dnia przeziębiony Kubuś zostanie w domu pod opieką Radwana (Mateusz Damięcki) . W tym czasie chłopiec będzie SMS-ował z kimś, która podaje się za... Piotra Gawryłę. W pewnym momencie tajemniczy rozmówca obieca małemu spotkanie. Poprosi jednak, aby ten nic nie mówił mamie.

Krzysztof, kompletnie nieświadomy tego, z kim pisze jego synek, uzna, że Kubuś jest uzależniony od telefonu i poinformuje o tym Joannę. Gawryłowa postanowi skontrolować smartfon małego. Wtedy dowie się, że Kuba pisze z kimś, kto podaje się za Piotra!

- Kto do ciebie pisze? Kto podpisuje się "tata"?! Rozmawialiśmy, mówiłam ci, jak masz się zachowywać, kiedy będzie cię zaczepiał ktoś obcy! 

Reklama

- To nie jest ktoś obcy, to jest tata! 

- Jaki tata?! O czym ty mówisz?!

"Na dobre i na złe": Odcinek 853. Joanna każe Gawryle zniknąć z życia Kubusia!

W finale odcinka Asia odkryje za to, że z małym naprawdę skontaktował się jego ojciec: Piotr Gawryło. Ale rozmowa z mężem - pierwsza od dnia, w którym nagle zniknął - wcale jej nie ucieszy. 

- Jak mogłeś pisać do niego w tajemnicy? Jak mogłeś okłamywać dziecko, że zabraniam mu kontaktu z tobą, o co ci chodzi?! Ja cię szukałam, wariowałam z niepokoju! 

- Nie wiem, co mam ci powiedzieć...

- Masz zniknąć z jego życia, z naszego życia! Nie chcę cię znać, kłamco! Nie waż się nigdy więcej pisać, dzwonić, nie kontaktuj się z Kubą, nie próbuj się tu pojawiać, bo nie ręczę za siebie! Daj nam wreszcie spokój! Chcę być wolna, rozumiesz?! Wolna! Chcemy zacząć normalnie żyć! 

"Na dobre i na złe": Odcinek 853. Kiedy i gdzie obejrzeć?

853. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 21 września o godzinie 20.55 w TVP2.

www.nadobre.tvp.pl/
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy