Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85548
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 847. Kto odpowie za zamianę dzieci w szpitalu?

W nowym odcinku "Na dobre i na złe" pod opiekę Aliny i Falkowicza trafia z kolei szef telewizji internetowej, której dziennikarze nagłaśniają, bez zgody obu rodzin, problem Andrzeja i Bolka z zamianą dzieci.

"Na dobre i na złe": Odcinek 847. Dziennikarze nie przestają pytać

Burzliwa środa czeka także Falkowicza, bo media dowiedzą się o aferze z zamianą dzieci w szpitalu i nagle przed domami profesora oraz Bolka zaczną koczować żądni sensacji dziennikarze. 

- Czy może pan odpowiedzieć na kilka pytań? Czy będzie pan skarżył szpital za zamianę dzieci i straty moralne? Jak się odbędzie przekazanie dzieci do ich biologicznych rodzin, pod nadzorem kuratora?

Chirurg ucieknie w końcu do pracy, ale nawet tam nie zazna spokoju, bo... na jego oddziale pojawi się szpieg (w tej roli Jakub Wons). A konkretnie: szef jednej z zainteresowanych tematem redakcji, który zostanie jego pacjentem i... po kryjomu będzie kierował "nalotem" dziennikarzy na całą okolicę. 

Reklama

- Zaczepiaj sąsiadów, pytaj o wszystko!(...) Zapytaj tak: "Czy pani słyszała, że była policja pod tym domem? Słyszała pani krzyki, podobno była tam bijatyka? Porwanie dzieci - jaki pan, pani ma do tego stosunek?" I tak dalej...

"Na dobre i na złe": Odcinek 847. Kto odpowiada za podmianę dzieci?

Tymczasem Halinka zda sobie w końcu sprawę, w jaki sposób tuż po porodzie doszło do pomyłki i - załamana - wyzna Falkowiczowi całą prawdę. 

- Ja... dziś zrozumiałam, że to wszystko przeze mnie! 

- Nie rozumiem? 

- Zamiana dzieci... 

- Co?... 

- Dzisiaj przez cały dzień odtwarzam tamtą chwilę, kiedy dzieci zgubiły opaseczki, a ja je nałożyłam z powrotem na ich rączki...(...) Wtedy wydawało mi się, że jestem pewna! Naprawdę bardzo mi przykro.

Jak profesor zareaguje na jej słowa? Ciekawych zapraszamy do TVP2!

"Na dobre i na złe": Odcinek 847. Kiedy i gdzie obejrzeć?

847. odcinek "Na dobre i na złe“ zostanie wyemitowany w środę 11 maja o godz. 20.55 w TVP2.

www.nadobre.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: "Na dobre i na złe": Odcinek 847.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy