Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 831. Śmierć w serialu. Już go nie zobaczymy?

Nie na taką wiadomość czekali widzowie serialu "Na dobre i na złe"! Wiele wskazuje na to, że z projektem na dobre pożegna się jedna z postaci...

"Na dobre i na złe": Śmierć w serialu?

"Na dobre i na złe" to jeden z najchętniej oglądanych seriali Polaków. Historia lekarzy z Leśnej Góry porwała rzesze widzów, którzy już od ponad dwóch dekad zasiadają przed telewizorami, by śledzić dalsze losy lubianych bohaterów.

Chociaż skład aktorski przez lata ulegał sporym zmianom, a niegdyś główne postacie już nie pojawiają się w serialu, to fani "Na dobre..." równie ochoczo śledzą losy kolejnych lekarzy.

W 2010 roku w Leśnej Górze pojawił się doktor Piotr Gawryło, a tym samym do serialowej ekipy dołączył aktor Marek Bukowski. Jego postać nieźle namieszała w serialu, a Gawryło związał się z Haną (Kamila Baar), która urodziła mu syna. Lekarka wcześniej miała płomienny romans z Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki), który odkrył, że to on może być ojcem dziecka.

Reklama

Ostatecznie Piotr i Hana postanowili wyjechać z kraju, by ratować swoje małżeństwo, ale ich radość przerwała tragiczna śmierć Goldberg. Ostatnio okazało się, że Piotr związał się z Joanną (Monika Kaleńska), z którą wspólnie wychowywał małego Kubusia. Żona lekarza rozpoczęła pracę w... Leśnej Górze!

W nowych odcinkach Joanna martwiła się brakiem sygnałów od przebywającego za granicą partnera. Teraz wiele wskazuje na to, że otrzyma przerażającą wiadomość!

Piotr Gawryło nie pojawi się już w Leśnej Górze?

Jak podaje "Telemagazyn", w 831. odcinku "Na dobre i na złe" Aśka otrzyma niepokojący telefon z policji.

"Skontaktował się z nimi konsulat i policja stamtąd... Znaleźli dokumenty Piotra: - wyzna Radwanowi.

Wkrótce okaże się, że wspomniane rzeczy wraz z chustą odnaleziono obok ciała... Czy to oznacza, że Piotr Gawryło nie żyje? Czego jeszcze dowie się Joanna?

Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że nowe odcinki "Na dobre i na złe" dostarczą widzom sporo emocji. Gdzie i kiedy oglądać kolejne epizody? Premierowe odcinki można obejrzeć w środy o godz.20:55 w TVP2.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama