Reklama

"Na dobre i na złe": Odcinek 820. Korban oszukuje Sikorkę?

W 820. odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 27 października o godz. 20.55 w TVP2) Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) na własne oczy zobaczy Piotra (Mikołaj Roznerski) w towarzystwie Anki (Ewa Porębska) i poczuje się… zdradzona. Poprosi gliniarza, by nie niszczył jej związku z Michałem (Mateusz Janicki)… Co z tego wyniknie?

O tym, że Sikorka zwierzy się Julce (Aleksandra Hamkało) ze swych poważnych wątpliwości, czy aby zaplanowany ślub z Wilczewskim nie będzie jej życiowym błędem, bo ciągnie ją do policjanta Korbana, jako pierwsi pisaliśmy w tym artykule: "Na dobre i na złe": Odcinek 820. Sikorka odwoła swój ślub z Michałem?

Wzburzona Burska jasno da przyjaciółce do zrozumienia, że ryzykowanie wieloletniego związku dla mężczyzny, którego poznała zaledwie kilka tygodni wcześniej i o którym nic praktycznie nie wie, to oznaka utraty rozumu.

Reklama

- Hania, ty chyba żartujesz? Dla nie wiadomo czego chcesz rzucić wartościowy związek?! Odbiło ci? - wygarnie Sikorce w czasie plotek na kawie.

"Na dobre i na złe": Odcinek 820. Julka zabawi się w detektywa!

Po spotkaniu w kawiarni Julka od razu pojedzie do leśnogórskiego szpitala, by wydobyć z bazy danych adres Korbana. Stamtąd ruszy pod blok policjanta i zaczai się pod jego klatką w poszukiwaniu jakiegoś "haka" na niego. Los sprawi, że zobaczy go w dwuznacznej sytuacji z Anką. Nie będzie świadoma, że to cierpiąca na schizofrenię koleżanka Piotra, której ten - jak się okaże - pomaga w dojściu do równowagi po opuszczeniu zakładu psychiatrycznego. Burska oceni, że Piotr i Ania to para zakochanych. Oczywiście niezwłocznie poinformuje o tym Hanię:

- On ma kogoś. Ten Twój Piotr. Byłam pod jego domem. Całował się z jakąś kobietą.

- Jak to byłaś pod jego domem? - zdziwi się Sikorka.

- Nie wiem, co mi do głowy strzeliło. Wiem, to głupie, jak siksa się zachowałam. Znalazłam w szpitalu adres i pojechałam... To intuicja. Miałam rację. Facet cię oszukuje, chce się tobą zabawić - zrelacjonuje Julka.

- Niemożliwe - oceni Hania.

- Przytulali się, całowali.

- Może ci się coś wydawało...- Sikorka nie będzie mogła uwierzyć w to, co słyszy.

- Proszę cię - jesteśmy dorosłe. Ona była w szlafroku, jakby dopiero co wzięła kąpiel. Mieszka u niego. W każdym razie nocuje - zakomunikuje Burska.

- Lepiej, że się tego teraz dowiedziałaś, zanim zrobiłaś jakieś głupstwo - usłyszy zszokowana Hania.

"Na dobre i na złe": Odcinek 820. Hania zobaczy Piotra z inną!

Następnego dnia Sikorka sama postanowi szpiegować Piotra. Na własne oczy zobaczy, jak policjant na rękach wnosi do auta młodą kobietę...

Gdy jeszcze w tym samym odcinku Korban zadzwoni do Hani, dowie się, że ma dać jej spokój.

- Nie możemy się już widywać, bo... sam rozumiesz... Ja niedługo biorę ślub...- rzuci Sikorka do słuchawki.

- Nie, nie rozumiem. Gdzie jesteś? Czy możemy pogadać? - nie da za wygraną inspektor.

- Nie - zgasi go Hania.

- Proszę, żebyś więcej do mnie nie przychodził, nie psuł tego, co zbudowałam z Michałem. To koniec. To był błąd. Mój błąd - powie Sikorka, po czym rozłączy połączenie.

Po tej rozmowie zapłakana Sikorka pojedzie do szpitala. W holu natknie się na Michała...

- Co się stało? Hania?... - zapyta Wilczewski narzeczoną, a ona mocno się w niego wtuli.

Czy Sikorka zdoła zapomnieć o Korbanie i poślubi Michała?

"Na dobre i na złe": Odcinek 820. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 820. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 27 października o godz. 20.55 w TVP2.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama