Reklama

"Na dobre i na złe": Odcinek 820. Julka wraca do Leśnej Góry!

Po wakacjach do pracy w leśnogórskiej klinice wróci Julka (Aleksandra Hamkało). W scenariuszu Burska od 23. odcinków przebywała z wizytą u swego ojca Jakuba (Artur Żmijewski) w Berlinie. W rzeczywistości grająca ją aktorka wykorzystywała urlop macierzyński.

Kiedy powrót Julki?

Zdradzamy, że Julia wróci do Leśnej Góry w 820. odcinku "Na dobre i na złe“ (emisja w środę 20 października o godz. 20.55 w TVP2). To będzie tuż przed wyznaczoną datą ślubu jej najbliższej przyjaciółki Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) z Michałem (Mateusz Janicki).

Sikorka od razu zwierzy się Burskiej z faktu, że w jej życiu pojawił się zabójczo przystojny policjant Piotr (Mikołaj Roznerski) i poważnie zawrócił jej w głowie... Czy z powodu Korbana piękna Hania zrezygnuje z poślubienia Wilczewskiego? W każdym razie Julka będzie usiłowała na wszelkie sposoby ostrzec ją przed popełnieniem największego życiowego błędu. By być bardziej przekonującą, przypomni nawet przyjaciółce swój miłosny epizod z Molendą (Filip Bobek).

Reklama

Co z Bartem i Kazią

Z kolei radiolog Paweł (Marcin Sianko) prosto z mostu zapyta Barta (Piotr Głowacki), czy powie swej drugiej połowie o zauroczeniu stażystką Kazią (Zuzanna Lit).

- Nie mam o czym... - odpowie Bart.

- To znaczy, nie twoja sprawa... - doda.

Czy Julka dowie się o słabości Artura do Kazi? A jeśli tak, to jak zareaguje na tę informację? Odpowiedź jesienią. 


AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL