Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85549
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odc. 870. Oświadczyny w serialu. Powie: "tak"?

Michał będzie niepocieszony tym, że doktor Kosenko nieustannie śledzi wojenne newsy z Ukrainy i bardzo je przeżywa, zalewając się łzami. Żeby poprawić dziewczynie nastrój, postanowi zrobić jej niespodziankę - zaprosi ją do domu Cezarego. Wycieczka zakończy się spontanicznymi oświadczynami.

"Na dobre i na złe": Odcinek 870. Ukochany Oleny żyje!

Profesor Bart będzie miał nowego pacjenta: ciężko rannego żołnierza z Ukrainy (w tej roli Michaił Pszeniczny), który cudem uszedł z życiem z płonącego czołgu i utracił po tym wypadku pamięć. Mężczyzna wyzna, że nie wie, jak się nazywa, skąd pochodzi i czy ma rodzinę. A profesor zrobi wszystko, by mu pomóc... nawet nie podejrzewając, że ma przed sobą Artioma - narzeczonego Oleny, który został oficjalnie uznany za zmarłego!

Tymczasem doktor Kosenko - nieświadoma, że jej wybranek z Ukrainy jednak żyje - spędzi romantyczne chwile z Michałem... Wilczewski przedstawi w końcu ukochaną swojemu dziadkowi Cezaremu. A senior będzie dziewczyną tak oczarowany, że... zacznie namawiać wnuka na oświadczyny. 

Reklama

- Znamy się dopiero od paru miesięcy.

- Poprzednim razem parę lat się z tym woziłeś i co wyszło? Lipa!(...) Szczęście trzeba łapać tu i teraz!

- Byłeś na wojnie, to widziałeś, jakie to wszystko jest kruche. Nie można odkładać życia na potem!(...) A jakby co, to pierścionek po mojej matce jest w komodzie, pokazywałem ci kiedyś. Tylko ten z brylantem, żebyś nie pomylił i nie dał tego srebrnego z bursztynem!

"Na dobre i na złe": Odcinek 870. Spontaniczne oświadczyny

I w finale Michał ruszy do akcji! Lekarz poprosi wybrankę o rękę w malowniczym otoczeniu, podczas przejażdżki łódką... a jego wyznanie okaże się naprawdę niezapomniane.

Bo "romantyk" wyląduje nagle za burtą i o mało się nie utopi! 

- Wyjdziesz za mnie?! 

- Co?

- Ukląkłbym... ale w tej sytuacji to niemożliwe! 

Czy w takich okolicznościach... Olena powie "tak"? I co wydarzy się, gdy na jej drodze stanie na nowo Artiom? Odpowiedź tylko na antenie TVP 2, w premierowych odcinkach serialu... Zapraszamy!

"Na dobre i na złe": Odcinek 870. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 870. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 25 stycznia o godzinie 20.55 w TVP2.

www.nadobre.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: "Na dobre i na złe": Odc. 870.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy