Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82126
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Od wypadku na rolkach do... fotelu ordynatora w Leśnej Górze!

Nowy ordynator ginekologii Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze w dramatycznych okolicznościach. Podczas jazdy na rolkach będzie miał bliskie spotkanie z maską samochodu Niny (Agnieszka Judycka). Sprawdź szczegóły!


Reklama


Ujawniamy, że Nina Rudnicka - zupełnie przez przypadek - jako pierwsza pozna nowego ordynatora ginekologii Krzysztofa Radwana. Nastąpi to w 557. odcinku “Na dobre i na złe" (emisja w środę 30 kwietnia). Niechcący potrąci go swoim samochodem na ulicy, gdy będzie szalał na rolkach. Bezpośrednio po wypadku nie zauważy u niego żadnych niebezpiecznych objawów. Zresztą rolkarz odrzuci jej ofertę pomocy i szybko odjedzie. A później nieprzytomny trafi do Leśnej Góry!

- To nawet nie będzie wypadek, raczej incydent - ujawnił Mateusz Damięcki. - Krzysztofowi nic się nie stanie, odjedzie o własnych siłach do domu, ale potem straci przytomność. Mój bohater ma tętniaka uaktywniającego się pod wpływem silnych emocji, które podnoszą ciśnienie. Przejdzie w Leśnej Górze operację i będzie miał do siebie żal, że trafi tam jako pacjent, a nie kilka dni później jako nowy ordynator oddziału ginekologicznego. To bardzo ambitny człowiek, który ma w życiu pewien plan...

Do serialowego szpitala przywiezie go jego dziewczyna Karolina (Dominika Kojro). Co ciekawe, Krzysztof rozstanie się z nią jeszcze tego samego dnia!

Nina od razu go rozpozna, ale nie wspomni kolegom o wypadku. Dlatego nie uda jej się przekonać Agaty (Emilia Komarnicka), by skierowała pacjenta na tomografię głowy.

W końcu opowie o wszystkim Samborowi (Radosław Krzyżowski), który przejmie chorego. Po natychmiastowej operacji mężczyzna odzyska przytomność i oznajmi wszystkim, że właśnie zdobył nową posadę i wkrótce zacznie pracę w Leśnej Górze.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z pierwszego dnia zdjęciowego Mateusza Damięckiego na planie "Na dobre i na złe“.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje