Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83108
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": O krok od upadku

Marcin jest pewien, że Bart ma „problem” z narkotykami i próbuje chirurgowi pomóc. A profesor... wypowiada mu wojnę! Zapraszamy na 707. odcinek „Na dobre i na złe”, a w nim…

W kolejną środę doktor Molenda odkryje, że ordynator wykreślił jego nazwisko z grafiku operacji. I od razu zaprotestuje.

Reklama

- To jakaś zemsta za to, co powiedziałem o twojej chorobie?

Bart w odpowiedzi pośle mu lodowate spojrzenie...

- Nie mieszam życia prywatnego i zawodowego.

- To dlaczego wykreśliłeś mnie ze swoich operacji?

- Bo ostatnie, czego potrzebuję na sali, to partner kwestionujący moje kompetencje.

Anestezjolog zachowa spokój - i spróbuje przemówić koledze do rozsądku.

- Masz problem i nie zrobię ci przysługi udając, że go nie widzę... Jeśli nie zaczniesz szukać pomocy, stracisz nad tym kontrolę.

Profesor w końcu wybuchnie.

- To, co uprawiasz, nazywa się pomówieniem! Jest na to paragraf w kodeksie karnym! Jeśli nie przestaniesz, złożę doniesienie... Zrozumiałeś?!

Chirurg rozmowę utnie - i odejdzie. Doktor Molenda jednak się nie podda... I kilka minut później opowie o swoich podejrzeniach Julce. Licząc na to, że to właśnie Burska przekona partnera, by poszukał pomocy.

- Bart jest uzależniony. Nie ma już dolegliwości. Bierze, bo się uzależnił.(...) Odsunął mnie, bo próbowałem z nim pogadać. Nie chciał słuchać, dlatego mówię o tym tobie... Dlaczego badania niczego nie wykazały? A zasłabnięcie? Nie był odwodniony, tylko wziął za dużo. Cholera, sam dałem mu nalokson, żeby mógł operować!

Czy Bart naprawę uzależnił się od narkotyków - i w końcu popełni przez to w pracy błąd? I czy Julka będzie w stanie mu pomóc? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama