Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81835
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na dobre i na złe": Nowy rezydent w Leśnej Górze! Dostanie pracę po znajomości!

Do stałej obsady najpopularniejszego polskiego serialu medycznego dołączył Krzysztof Kwiatkowski. Grany przez niego Jan Stanisławski zostanie - zupełnie niespodziewanie! - nowym rezydentem w Leśnej Górze. Sprawdź szczegóły!


Reklama


Krzysztof Kwiatkowski, czyli niezapomniany Artur Górski z “Hotelu 52", wystąpił już przed wakacjami w dwóch odcinkach “Na dobre i na złe" (556. i 557.) w wątku Oli (Anna Karczmarczyk). W 567. odcinku (emisja w środę 24 września) pojawi się ponownie i... już zostanie. 

Właśnie wtedy Jan oznajmi Wiki (Katarzyna Dąbrowska), że jest nowym rezydentem na chirurgii. Consalida nie zdoła ukryć zaskoczenia.

 - To jakiś kawał? - zapyta.

- Też tak pomyślałem, kiedy zobaczyłem się na liście przyjętych na medycynę - usłyszy w odpowiedzi. - Tretter pani nie uprzedził?

Okaże się, że Tretter zatrudnił Stanisławskiego po znajomości. Chłopak jest synem dziekana uczelni medycznej, a wpływowy sojusznik bardzo się szpitalowi przyda...

- Wierz mi, nie miałem wyboru - wyjaśni Wiktorii dyrektor szpitala w Leśnej Górze. - Musiałem go przyjąć, to była transakcja wiązana. Uczelnia zainwestowała w szpital. Pomogli załatwić kontrakt z NPL-em... Ja dałem szansę Jankowi. To było mniejsze zło.

Jakim lekarzem i człowiekiem okaże się Jan Stanisławski?

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Krzysztof Kwiatkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje