Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85638
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Nowi bohaterowie w Leśnej Górze!

Już wkrótce fanów "Na dobre i na złe" czeka sporo emocji w związku z pojawieniem się w Leśnej Górze nowych bohaterów. Do obsady serialu jakiś czas temu dołączyli aktorzy z Ukrainy, którzy wcielą się w Olenę i Wowę. Z kulis serialu wynika, że na planie produkcji znakomicie się odnaleźli i jest szansa, że ich postaci zadomowią się w leśnogórskim szpitalu!

"Na dobre i na złe": Nowi bohaterowie w serialu!

Jakiś czas temu do obsady "Na dobre i na złe" dołączyli aktorzy z Ukrainy, Tetiana Malkova i Dmytro Malkov. Ich bohaterów - Olenę i Wowę poznajemy w momencie, gdy transportują chore dzieci do szpitala w Leśnej Górze. Z kulis serialu dowiadujemy się, że Olena jest lekarką i dołączy do zespołu medyków. Bardzo szybko nawiąże dobry kontakt z Michałem Wilczewskim, który będzie pod ogromnym wrażeniem jej siły, determinacji i empatii. 

- Zaraz zamykają nasz barek szpitalny, mogę coś pani zamówić do jedzenia? - zapyta Wilczewski.

- Będę wdzięczna, prawdę mówiąc... umieram z głodu!

Reklama

Czy nić przyjaźni, która natychmiast połączy Michała i doktor Kosenko ma szansę przerodzić się w coś więcej? Z krótkiego wideo wynika, że tak! Wygląda bowiem na to, że aktorzy z Ukrainy doskonale odnaleźli się na planie i prawdopodobnie w Leśnej Górze zagoszczą na dłużej

"Na dobre i na złe": Kiedy i gdzie oglądać?

Premierowe odcinki serialu można oglądać w każdą środę o 20.55 w TVP 2.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy