Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81505
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Nowi bohaterowie, szalona miłość i pokusa

W kolejnym tygodniu Roma namówi Adama na romantyczną wycieczkę i pokaże młodemu lekarzowi swój świat. Nauczy Krajewskiego, jak cieszyć się każdą sekundą życia - i jaki "zapach" ma słońce, którego ona nie widziała już od lat...


Reklama

 

Po powrocie z wyjazdu dziewczynę czeka jednak niemiłe spotkanie z Falkowiczem.

- Nie będę owijał w bawełnę: zostało pani niewiele czasu... - Aha... I mam się odczepić od pańskiego brata? To przyszedł mi pan powiedzieć? - To nie musi się tak skończyć. - Mam guza mózgu. Mówił pan, że rośnie szybko... Oboje wiemy, że to się skończy! - Ale Adam tego nie wie...

- O co chodzi? Chce go pan chronić? Przede mną? - Chcę, żeby pani jednak wzięła pod uwagę operację. Konsultowałem się z najlepszymi specjalistami. Ryzyko jest bardzo duże. Ale jeżeli się uda... Czy Roma podejmie ryzyko i jednak zgodzi się na operację?

A co czeka serialową Wiktorię? W premierowym odcinku w Leśnej Górze pojawi się znany zespół jazzowy... A Tomasz wykorzysta okazję, wynajmie muzyków na wesele - i w końcu ustali z narzeczoną datę ślubu.

Staś - śmiertelnie chory na mukowiscydozę - będzie marzył o tym, by zostać chirurgiem... I od razu podbije serce Wiktorii. A Tomasz przyprowadzi chłopca do Leśnej Góry, by przez jeden dzień obserwował pracę na oddziale.

Tymczasem Hana i Krzysztof będą świadkami małego cudu - gdy w końcu narodzi się dziecko Grzegorza (Marcin Bosak). Doświadczenia z ostatnich tygodni sprawią, że oboje lekarzy połączy coś więcej niż tylko przyjaźń... Co wydarzy się dalej?

W kolejną środę zobaczymy też znanych z innych seriali aktorów. Dariusz Gnatowski  ("Świat według Kiepskich") zagra muzyka, który... tuż po operacji "ucieknie" ze szpitala na koncert. Jakub Jankiewicz - młody aktor, którego widzowie znają m.in. z serialu "M jak miłość" - wcieli się w pacjenta, którego otoczy opieką doktor Rzepecki.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje