Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82025
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Nowa lekarka Sylwia Mróz

Do obsady "Na dobre i na złe“ dołączyła Magdalena Turczeniewicz, którą uważna widownia serialowa doskonale pamięta m.in. z roli Karoliny Jabłońskiej w "Galerii". Wcieli się w postać nowej doktor, Sylwii Mróz. Specjalizacja: neurochirurg onkolog.


Reklama


Przypomnijmy, że lubiana aktorka, która jest absolwentką krakowskiej PWST, debiutowała dziesięć lat temu jako Tatiana Unger w "Egzaminie z życia". A żeby było jeszcze ciekawiej, w 2008 roku wystąpiła już w "Na dobre i na złe" w epizodycznej roli Magdy (odcinek 348).

W 604. odcinku poznamy ją jako nową panią doktor ze Szpitala Klinicznego w Leśnej Górze. Jej pierwszą pacjentką okaże się mecenas Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska), która zostanie przywieziona do izby przyjęć jako ofiara wypadku drogowego (jego świadkami byliśmy w finałowym odcinku poprzedniego sezonu).

Sylwii przyjdzie stanąć oko w oko z Falkowiczem (Michał Żebrowski). Tonem nieznoszącym sprzeciwu nakaże mu się natychmiast odsunąć. 

- Wie pani, kim ja jestem? - usłyszy z ust zbulwersowanego profesora.

- Przeszkodą utrudniającą mi zajęcie się pacjentką! - odpowie stanowczo lekarka.

Nic więc dziwnego, że przeczulony na swoim punkcie Falkowicz, który na dodatek jest związany z Kasią, nie polubi nowej koleżanki.

- To świetny neurochirurg - zarekomenduje mu ją Wiki Consalida (Katarzyna Dąbrowska). - Ma ogromne doświadczenie. To ja przekonałam Trettera (Piotr Garlicki), żeby ją zatrudnił.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje