Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81512
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Niebezpieczne tajemnice

Czy Hana zostanie szczęśliwą matką? A Falkowicz wygra walkę z chorobą? Zapraszamy na kolejne fotostory - i 582 odcinek "Na dobre i na złe"!


Reklama


Po wypadku - i urazie brzucha oraz głowy - Hana od razu przejdzie specjalistyczne badania. Przerażona na myśl, że znów może dojść do poronienia... - Jeśli dziecku się coś stanie... tak jak wtedy... nigdy sobie nie daruję... nigdy...

Na szczęście Wójcik przekaże jej dobre wieści: - Wszystko w porządku, serduszko bije... Nie ma żadnego krwiaka podkosmówkowego - nie widzę nic, co by mogło nas niepokoić!

A w szpitalu przyjaciółkę od razu odwiedzi Lena. - No, to teraz gadaj szczerze: jak się czujesz? Co byś chciała? Mnie nie musisz ściemniać, opowiadać o fasolce... Też jestem matką! Ciąża to nie jest sielanka. Hormony, huśtawka, strach - Starska pośle koleżance ciepły uśmiech. - Piotr cię wkurza? Mnie Latoszek strasznie wnerwiał!

A Hana zdobędzie się w końcu na odwagę i rzuci cicho: - Bo był ojcem dziecka... - No. A co...   To znaczy... - Krzysztof. - Radwan?! - Lena będzie w szoku. I gotowa zadać setkę pytań. Jednak doktor Goldberg pokręci głową: - Nie chcę teraz o tym mówić... Chcę tylko, żebyś wiedziała. Że hormony, strach, huśtawka... że to nie jest takie proste.

Tymczasem Radwan domyśli się, jaki sekret może ukrywać Hana... I gdy odwiedzi kochankę na oddziale, zada tylko jedno pytanie: - Czy to moje dziecko? Jaką usłyszy odpowiedź?

W kolejnym odcinku trudne chwile czekają także Falkowicza. Profesor weźmie udział w niezwykle męczącej, trwającej niemal całą noc operacji... I po jej zakończeniu straci nagle przytomność.

Badania wykażą, że nerki chirurga przestały funkcjonować. I że Falkowicz wymaga regularnych dializ lub przeszczepu. Czy koledzy zdołają go uratować? Emisja 582. odcinka już 14 stycznia - zobacz koniecznie! 

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje