Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81833
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Między życiem a śmiercią

Nowi bohaterowie, dramatyczna decyzja Leny… Zapraszamy na 565. odcinek "Na dobre i na złe" i kolejne fotostory! Co tym razem wydarzy się w serialu?

Latoszek, mimo intensywnej terapii, nadal nie odzyska przytomności. A Lena, zdesperowana, oskarży szpital o zaniedbanie - po to, by zdobyć pieniądze na leczenie męża w specjalistycznym ośrodku.

Przed spotkaniem z Tretterem i Wiktorią lekarka zacznie mieć wątpliwości. Jednak prawnik przekona ją, że nie powinna się wahać... - Wiem, pracowała pani w tym szpitalu, a środowisko lekarskie trzyma się razem, ale nie może pani zapominać, że robi to dla męża... To dla niego ta walka i trzeba ją wygrać!

Doktor Consalida - gdy dawna przyjaciółka ją zaatakuje - z trudem zapanuje nad emocjami... - Nie mogę uwierzyć, że Lena jest do tego zdolna! Przecież jest jedną z nas! Ale Tretter okaże Starskiej wyrozumiałość: - Zrozum ją, jest zrozpaczona...  Ledwie zaczęli sobie wszystko układać, gdy znowu się zawaliło. Czy sprawa trafi w końcu do sądu, a szpital wypłaci Lenie odszkodowanie? 

Reklama

Tymczasem Falkowicz spotka pacjenta - Jarosława Górskiego (w tej roli Zbigniew Zamachowski) - który odmieni jego życie... Chory będzie cierpiał na raka żołądka. Kolejne badania wykażą jednak, że nowotwór nagle zniknął. A profesor - obserwując cudowne uzdrowienie Jarka - dostrzeże szansę na własne wyleczenie. I przez kolejne tygodnie zrobi wszystko, by odkryć, w jaki sposób pacjent pokonał śmiertelną chorobę...

Do szpitala trafi również Helena (Marieta Żukowska) - młoda mężatka w zaawansowanej ciąży, która miała wypadek w prowadzonej przez siebie stadninie. Z początku chirurdzy uznają, że obrażenia są poważne, ale nie zagrażają jej życiu. Bardzo szybko okaże się jednak, że uraz głowy wywołał krwawienie i obrzęk mózgu. Dziewczyna od razu trafi na blok operacyjny...

Po zabiegu lekarze przekażą jej ukochanemu - Grzegorzowi (w tej roli: Marcin Bosak) - złą wiadomość: - Robimy, co możemy, ale stan pana żony na chwilę obecną, jest bardzo ciężki, wręcz krytyczny. Najbliższe godziny będą decydujące...

Doktor Radwan, walcząc o życie pacjentki, powróci myślami do tragedii, która spotkała go zaledwie kilka lat wcześniej... I w końcu wyzna Hanie, że sam również utracił żonę oraz nienarodzone dziecko.

Czy Grzegorza czeka podobny dramat - śmierć kobiety, z którą planował spędzić resztę życia? Odpowiedź wkrótce... A emisja 565. odcinka już 10 września - zobacz koniecznie!

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama