Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83490
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Michał na celowniku nastoletniej narkomanki!

Po nocy spędzonej w domu Wilczewskiego (Mateusz Janicki) Nina (Emilia Rostek) zagnie parol na przystojnego lekarza. Wszystko wskazywać będzie na to, że dziewczyna straciła głowę dla Michała i nie odpuści, dopóki go nie uwiedzie...

W 787. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 w środę 4 listopada o godzinie 20.55) Matylda (Amelia Czaja) wprost zapyta Ninę, dlaczego nocowała u niej i Michała. 

Reklama

- Powiedz mi, co się wczoraj stało? Dlaczego musiałaś u nas spać? - zwróci się do koleżanki, a ta czule ją przytuli i podziękuje za... uratowanie życia.

- Chcę wiedzieć, co jest grane. Zjawiasz się w nocy, cała zapłakana... - Matylda nie da za wygraną, gdy odkryje, że Nina jest mocno poturbowana, ma złamany palec i dużego siniaka na plecach. 

Nina wyzna jej, że spadła z roweru, ale szybko zmieni temat. 

- Zabiorę się z twoim tatą - powie i wybiegnie za Michałem, który jednak będzie już daleko od domu...

Kilkanaście minut później nastolatka zjawi się przed szpitalem. Zauważy Wilczewskiego odbierającego z karetki ciężko rannego w wypadku mężczyznę. Będzie zafascynowana tym, jak troskliwie Michał zajmuje się pacjentem. W głowie zaświta jej myśl, że lekarz jest mężczyzną idealnym... takim, jakiego dotąd widywała tylko w swoich marzeniach!

Wilczewski w końcu zauważy idącą w kierunku wejścia na SOR Ninę. 

- Już nie wytrzymam... Strasznie boli mnie palec - powie mu dziewczyna.

Michał najpierw opatrzy jej dłoń, a potem poprosi, by opowiedziała mu, co stało się w nocy i dlaczego zdecydowała się - zamiast do domu - przyjechać do niego i Matyldy.

- Taty nie było w nocy w domu i ja... Ja się po prostu wystraszyłam - wyszepcze Nina.

- Czego? - zainteresuje się Wilczewski.

- Ciemności - usłyszy.

Przysłuchująca się rozmowie lekarza z nastolatką Beata (Maria Góralczyk) przypomni Michałowi, że ma jeszcze innych pacjentów, a Ninie poleci wrócić do domu. Wilczewski uśmiechnie się do nastolatki.

- Gdybyś chciała pogadać z kimś o tym, co się stało, zawsze możesz liczyć na moją pomoc. Idź do domu, dzieciaku - powie.

- Nie jestem dzieckiem - oburzy się Ninka.

- Jesteś - westchnie Michał i wyjdzie z sali przyjęć.

Zdradzamy, że młodziutka narkomanka nie odpuści Wilczewskiemu. Zagnie parol na lekarza i będzie przekonana, iż ten - wcześniej czy później - jej ulegnie...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje