Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85549
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Marta Dąbrowska zabłyśnie w Hollywood?

Aktorka Marta Dąbrowska, czyli Kinga z "Na dobre i na złe", dzięki pewnej znajomości ma szansę na rolę w filmie... Stevena Spielberga?Wielką pasją aktorki jest nurkowanie. Marta Dąbrowska poświęca jej każdą wolną chwilę:

- Mam drugi stopień PADI. W poprzednim roku po raz pierwszy nurkowałam w jaskiniach. Rewelacja! - zachwyca się gwiazda w wywiadzie dla gazety "Express Ilustrowany"- Mieliśmy latarki, koralowce wyglądały jak plastelina przyklejona do skały, w ogóle się nie ruszały. 

Jeszcze większym zaskoczeniem dla Marty był fakt, że aktorka na urlopie spotkała wpływową osobę z Hollywood:

- Okazało się, że nasz instruktor jest dźwiękowcem w produkcjach Stevena Spielberga. Myślałam, że to przechwałki, że pewnie raz w życiu założył na planie mikrofon, ale się myliłam. Pokazał nam zdjęcia ze studia, pracował przy realizacji wielu filmów. Nurkowanie to jego pasja,więc założył w ojczyźnie niewielką szkołę - wyznała.

Reklama

Czy aktorka wykorzysta te niezwykłą znajomość dla swojej kariery? Jak do tej pory Marta pojawiała się głównie na małym ekranie, jako drugoplanowa postać znanych seriali np. "Komisarz Alex" czy "Na dobre i na złe". Ale w tym roku będzie miała szansę zabłysnąć w większej produkcji:

- Wszystko wskazuje na to, że w tym roku będę pracowała na planach dwóch filmów fabularnych. Do obu zdjęcia zaczną się w marcu. To ciekawe projekty, o których niedługo dowiedzą się miłośnicy kina - zapowiada Marta Dąbrowska.

A sen o Hollywood? Cóż, może wkrótce się spełni...

MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Marta Dąbrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy