Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Marta Bryła szykuje się do ślubu

Marta Bryła, czyli Oliwia Popławska z "Na dobre i na złe", od kilku lat jest zakochana w Jakubie Tackowiaku znanym z epizodycznych ról m.in. w "Przyjaciółkach" i "Komisarzu Aleksie". Aktorska para niedawno zaręczyła się i rozpoczęła przygotowania do ślubu!

Marta Bryła nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa, bo ma u boku idealnego mężczyznę... Na początku września odtwórczyni roli pierwszej żony Kazimierza III Wielkiego w 1. sezonie "Korony królów" pochwaliła się obserwującym jej profil na Instagramie fanom, że Jakub Tackowiak - jej ukochany - poprosił ją o rękę, a ona bez wahania przyjęła oświadczyny.

Reklama

- To właśnie... m jak miłość - napisała pod zdjęciem, do którego zapozowała z Kubą.

Aktorka i jej narzeczony bardzo poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Jak informuje jeden z tabloidów, są parą już od sześciu lat, niedawno kupili mieszkanie na warszawskim Grochowie, a od kilku tygodni planują ślub. Niewykluczone, że złożą sobie małżeńską przysięgę jeszcze w tym roku!

29-letni Jakub Tackowiak jest absolwentem krakowskiego Policealnego Studium Aktorskiego "L'Art Studio" oraz warszawskiej Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych, w której studiował na wydziale aktorskim. Fani seriali z pewnością pamiętają go z niewielkich, ale świetnie zagranych ról w "Klanie" (w sadze rodu Lubiczów wcielił się w dwie postaci - studenta Alicji Marczyńskiej i kolegę Miłosza), "Pierwszej miłości", "Szpilkach na Giewoncie", "Barwach szczęścia", "M jak miłość", "Przyjaciółki" i "Na dobre i na złe". W październiku po raz pierwszy będziemy mieli okazję zobaczyć go na wielkich ekranach w najnowszym filmie Janusza Kondratiuka "Jak pies z kotem".

Marta Bryła rzadko opowiada w wywiadach o swym życiu prywatnym, ale w mediach społecznościowych chętnie zamieszcza zdjęcia z ukochanym i opatruje je wiele mówiącymi hasztagami: #truelove, #romantic oraz #alotoflove.

We wtorek 25 września Marta i Jakub zadebiutowali jako para na stołecznych salonach. Wybrali się razem na uroczystą premierę filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Fotografowie od razu zauważyli na dłoni aktorki śliczny pierścionek zaręczynowy, który niedawno dostała od swego chłopaka... 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje