Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Mariusz Kiljan i Krzysztof Kwiatkowski w Leśnej Górze

W 556. odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się Sławek, mąż pielęgniarki Izy (Magdalena Waligórska). W tej roli widzowie zobaczą Mariusza Kiljana, który sympatię widzów zdobył m.in. dzięki serialowi "Hela w opałach". W odcinku zobaczymy także Krzysztofa Kwiatkowskiego, znanego m.in. z seriali "Hotel 52" i "Pierwsza miłość". Tym razem aktor wcieli się w Jana - młodego wykładowcę, który miał zajęcia z Olą oraz Klaudią.


Reklama

Problemy Sławka zaczną się podczas joggingu. Mężczyzna nagle źle się poczuje, ale na szczęście będzie akurat z kolegami - w tym z doktorem Rogalskim. I kardiolog od razu wezwie pogotowie. Po kolejnych badaniach okaże się, że Sławek musi być operowany. A zabieg przeprowadzą Falkowicz z Adamem. Profesor, widząc przerażenie Izy, pośle koleżance ciepły uśmiech:

- Twój mąż jest bezpieczny. Gdyby jednak doktor Krajewski chciał mu zrobić krzywdę, będę mu patrzył na ręce!

A pielęgniarka rzuci tylko:

- Proszę... Pamiętajcie, że jest dla mnie wszystkim...

To w serialu. Za to prywatnie, Mariusz Kiljan kilka lat temu ciężko zachorował, spędził aż 9 dni w śpiączce - i to właśnie ze szpitalem wiążą się jego najgorsze wspomnienia. 

- Było ze mną coraz gorzej, trafiłem na intensywną terapię. Ostatnie, co pamiętam, to jak przenoszono mnie z łóżka, na którym jechałem przez cały szpital - scena jak z filmu: sufit, błyskające kolejne lampy nad moją głową - "Ostry dyżur" i "Doktor House" jednocześnie. Ktoś biegnie, ruch, lekarz mówi: "Teraz pana uśpimy". Czułem, że ktoś się mną opiekuje, zajmuje i nagle pustka - opowiada  gwiazdor w wywiadzie dla pisma "Polska Gazeta Wrocławska".

- Kiedy ciało odmawia posłuszeństwa, jesteś skazany na gapienie się w sufit, konary drzew za oknem, na przechodzące obok pielęgniarki, albo wyczekiwanie, kiedy przyjdzie ordynator i powie, co się dzieje: że jest lepiej lub gorzej. Przerażające było to, że jedynym wyznacznikiem czasu były kapiące krople w kroplówce...

Czy Sławka - w Leśnej Górze - czekają równie dramatyczne przeżycia?

W serialu zobaczymy także Krzysztofa Kwiatkowskiego. Tym razem aktor wcieli się w Jana - młodego wykładowcę, który miał zajęcia z Olą oraz Klaudią.

Obie dziewczyny spotkają go ponownie podczas egzaminu, do którego przygotowywały się już od kilku miesięcy: LEK-u. A Jan zaopiekuje się Olą, gdy przyszła mama poczuje na sali pierwsze skurcze i nagle zacznie rodzić... Lekarz od razu zawiezie koleżankę do szpitala. A następnego dnia odwiedzi dziewczynę i przekaże jej wieści z egzaminu.

Czy zaprzyjaźni się także z Przemkiem - i będzie w Leśnej Górze stałym gościem?


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje