Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81915
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na dobre i na złe": Marieta Żukowska i Marcin Bosak w Leśnej Górze!

Marietę Żukowską i Marcina Bosaka, których szeroka widownia serialowa pokochała za role Marzeny Sadowskiej i Kamila Gryca w sadze rodu Mostowiaków, zobaczymy razem w gościnnych epizodach w “Na dobre i na złe".


Reklama


W “Emce" ich bohaterowie nie byli w żaden sposób ze sobą związani i nawet nigdy się nie spotkali. Marieta Żukowska dołączyła do obsady “M jak miłość" niemal dokładnie w tym samym momencie, co Marcin Bosak na własne życzenie zrezygnował z udziału najpopularniejszej polskiej telenoweli. Teraz zobaczymy ich razem w 565. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 10 września). Zagrają małżeństwo.

Ona, Helena (Marieta Żukowska), młoda mężatka w zaawansowanej ciąży, trafi do Leśnej Góry jako pacjentka w wyniku wypadku, do jakiego doszło  w prowadzonej przez nią stadninie. Początkowo chirurdzy uznają, że obrażenia są poważne, ale nie zagrażają jej życiu. Lecz bardzo szybko okaże się, że uraz głowy wywołał krwawienie i obrzęk mózgu. Efekt? Helena od razu trafi na blok operacyjny...

Niestety, po operacji lekarze nie będą mieli dobrych wiadomości dla Grzegorza (Marcin Bosak), męża Heleny, który usłyszy:

- Robimy, co możemy, ale stan pana żony jest bardzo ciężki, wręcz krytyczny. Najbliższe godziny będą decydujące...

Za sprawą przypadku Heleny Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) przypomni sobie o tragedii, jaka spotkała go kilka lat wcześniej.

- Ja też straciłem żonę oraz nienarodzone dziecko - wyzna ordynator Hanie (Kamilla Baar) pod wpływem emocji.

Czy ginekologom z Leśnej Góry uda się uratować Helenę? A może Grzegorz podzieli los doktora Radwana?

Dowiedz się więcej na temat: Marieta Żukowska | Marcin Bosak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama