Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Marek staje w obronie żony

W 549. odcinku "Na dobre i na złe" Marek i Agata wyjadą do Nałęczowa na konferencję medyczną i na miejscu spotkają Dorotę… Czy wspólny weekend byłych małżonków na nowo ich połączy? A może między dr Woźnicką i dr. Rogalskim zaiskrzy na nowo?


Reklama

Rogalska zaskoczy męża (nota bene romansującego przy stoliku z Agatą) i pojawi się na imprezie z kolegą z pracy: Krzysztofem (Andrzej Wieczorek). Niestety, przystojny lekarz po bliższym poznaniu, okaże się zadufanym w sobie gburem, który w dodatku nie rozumie słowa "nie".

Po wykładach (i kilku drinkach) Krzysztof zaprosi Dorotę do tańca. I nagle położy dłonie tam, gdzie nie powinien... Rogalska od razu zacznie go odpychać:

- Krzysztof, przestań proszę...

Jednak mężczyzna się nie wycofa, a nawet zrobi się bardziej natarczywy. I wtedy do tańczącej pary podejdzie Marek: - Nie słyszałeś, o co dama prosi?        

- Dama... a gdzie tu jest jakaś dama?

Wystarczy sekunda i Rogalski rzuci się na rywala z pięściami. Krzysztof zejdzie w końcu z parkietu z podbitym okiem. Oszołomiona obrotem wydarzeń Agata zrozumie, że Markowi nadal zależy na żonie i zrezygnuje z uwodzenia kolegi...

Tymczasem Dorota - szczęśliwa, że mąż stanął w jej obronie - zaprosi później Marka do swojego pokoju...  

- Wejdziesz? (...) Chciałam ci po prostu tylko podziękować...

Piękna lekarka, ubrana jedynie w seksowną bieliznę, pośle ukochanemu ciepły uśmiech... A po chwili zacznie męża namiętnie całować. Jednak Rogalski nagle się odsunie:

- Dorota, przestań... Nie. Przyszedłem tylko, żeby ci powiedzieć, że to, co się stało... Zrobiłbym to dla każdej kobiety, którą obraził pijany facet.

- A ja widziałam, że jesteś po prostu zazdrosny i...

- Tylko zażenowany. Że dobierasz sobie takich facetów...

Jaki będzie finał? Emisja odcinka numer 549 już w najbliższą środę, 5 marca, takich emocji lepiej nie przegapić! 


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje