Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82010
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe: Marek Bukowski nie odchodzi z serialu!

Aktor Marek Bukowski, czyli serialowy dr Piotr Gawryło, nie żegna się z Leśną Górą! Na swoim oficjalnym profilu w portalu Facebook ogłosił, że jego postać powróci!


Reklama

Jak informowaliśmy na początku czerwca, Hana i Piotr, po wielkim pojednaniu po długich miesiącach kryzysu trawiącego ich małżeństwo, postanowią wyjechać do Izraela.

Na jak długo? Niestety, to pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi. Produkcja trzyma wszystkie scenariuszowe szczegóły jesiennych odcinków w wielkim sekrecie.

O ile Kamilla Baar pożegnała się z widzami i zapowiedziała, że nie zamierza wracać do Leśnej Góry (sprawdź: Kamilla Baar znika z serialu!), o tyle Marek Bukowski do tej pory milczał w tej sprawie.

Niedawno postanowił uchylić rąbka tajemnicy i otrzeć łzy fanek, które nie mogły pogodzić się ze stratą obydwojga ulubionych bohaterów. Jak dowiedzieliśmy się u samego źródła, odwoływanie wizyt u dr. Gawryły jest niewskazane, bowiem... zostaje on w serialu!

Najpewniej nie zobaczymy go we wrześniowych odcinkach "Na dobre i na złe", jednak nie jest to ostateczne pożegnanie z przystojnym lekarzem. W jaki sposób postać Piotra powróci? Tego na razie nie wiadomo...

- Jest zdecydowanie za wcześnie na to, by zdradzać zarówno mediom, jak i widzom, co wydarzy się w Leśnej Górze po wakacjach - wyjaśnia nam Karolina Baranowska, odpowiedzialna za promocję “Na dobre i na złe".

-  Nie chcemy psuć naszym fanom niespodzianki i odbierać przyjemności z oglądania pełnych zaskoczeń i emocji jesiennych odcinków.

My zdradzamy, że po wakacjach na pierwszy plan wysuną się inne wątki, takie jak: Kasia (Ilona Ostrowska) i Andrzej (Michał Żebrowski), Wiki (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz (Ireneusz Czop) i Adam (Grzegorz Daukszewicz), Ola (Anna Karczmarczyk) i Jan (Krzysztof Kwiatkowski) oraz Agata (Emilia Komarnicka) i Szczepan (Kamil Kula).  Ponadto w większym niż wcześniej wymiarze wrócą Klaudia (Julia Wyszyńska) i Konica (Robert Koszucki).

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marek Bukowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje