Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 12151
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Małe grzeszki, ciężkie kłamstwa

Zapraszamy na 690. odcinek „Na dobre i na złe” i nowe fotostory.

Radwan znowu w Polsce, Lena i Witek w areszcie, a Oliwia... na "randce" z Falkowiczem! W kolejnym tygodniu na fanów serialu czeka sporo niespodzianek. A co dokładnie wydarzy się w Leśnej Górze w najbliższą środę?

Doktor Radwan wróci w końcu do Polski, ale bez Sylwii, która zostanie w Szwajcarii. Tuż po przylocie lekarz weźmie udział w pogrzebie teściowej i na cmentarzu spotka Wiktorię. - Krzysztof, jeśli chcesz odzyskać mieszkanie... - Nie... naprawdę. Nie chcę tracić tak dobrego lokatora jak ty! A poza tym, przede wszystkim... zaczynam wszystko od nowa, Wiki. - No, to w sumie tak jak ja...

Kilka godzin później, gdy Adam zajrzy do Wiktorii, by zabrać swoje rzeczy... "przyłapie" ją właśnie z Radwanem. Który na widok kolegi zblednie - i wpadnie w lekką panikę. - Co oglądacie? - Serial dla samotnych singli.(...) Adam, chcę tu tylko przechować rzeczy... - W końcu to twoje mieszkanie... Już mnie nie ma!

Reklama

Kolejne rozczarowanie spotka za to Adama, gdy odwiedzi Oliwię - i odkryje, że matka jego syna wcale nie czeka na niego stęskniona w domu. Dziewczyna wieczór spędzi z Falkowiczem - licząc na to, że jej partner poczuje w końcu ukłucie zazdrości. I u boku profesora będzie świetnie się bawić. A młody lekarz, widząc oboje w kawiarni, wcale się nie ucieszy... - Nie przeszkadzam "państwu"? - Twój brat mi pomaga... -...w nauce!

A w finale: dramat Leny. Doktor Starska po miesiącu wciąż będzie w areszcie. I podczas spotkania z prokuratorką w końcu wybuchnie. - Jak długo jeszcze zamierza mnie pani oskarżać o coś, czego nie zrobiłam?! Urzędniczka zaproponuje jej układ... - Powiem wprost: jeśli dobrowolnie przyzna się pani do nieumyślnego spowodowania śmierci, będę wnioskować o znacząco mniejszy wymiar kary. - Ale ja jestem niewinna! - Proszę to przemyśleć. Czy tak nie będzie najlepiej... dla wszystkich.

Kilka godzin później Kasia Smuda zdradzi Latoszkowi, że Lena poddała się i zgodziła na warunki stawiane przez prokuratorkę - po to, by wrócić do bliskich. - Jak to... Lena chce przyznać się do winy?! - Nie chce, żeby pan o tym wiedział, ale... ponieważ robi to dla pana, uważam, że pan musi wiedzieć. - Jak to" dla mnie"... Z wyrokiem może stracić prawo wykonywania zawodu! - Rodzina jest dla niej ważniejsza... - To jeszcze nie powód, żeby niszczyć sobie życie!

Latoszek po dyżurze pojedzie na policję i... weźmie winę za śmierć Jowity na siebie! Po to, by jego ukochana odzyskała w końcu wolność. - To ja przyczyniłem się do śmierci tamtej dziewczyny... Ja jestem winien! Nie Lena... - Czyli co... do tej pory pan kłamał? - Właśnie! Powinna pani mnie zamknąć - nie Lenę. Niech mnie pani aresztuje, a ją natychmiast wypuści. Wtedy powiem wszystko! - To brzmi jak ultimatum... - Sama pani widzi! Składanie fałszywych zeznań, mataczenie... Co jeszcze pani potrzeba?!

Tymczasem Lena - słysząc o zeznaniach, które złożył jej były mąż - będzie w szoku. - Czyś ty kompletnie oszalał? Co ci strzeliło do głowy?! Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 690 już 20 grudnia, punktualnie o godz. 20:40 - takich emocji lepiej nie przegapić!

www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje