Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Lucy z Wilkowyj trafi do Leśnej Góry!

Do stałej obsady "Na dobre i na złe“ dołączyła Ilona Ostrowska, czyli Lucy Wilska z "Rancza“. Sprawdź, kogo będzie grała!


Reklama

Ujawniamy, że Ilona Ostrowska w 596. odcinku "Na dobre i na złe“ (emisja w środę 22 kwietnia w TVP2) zjawi się w szpitalu w Leśnej Górze jako Katarzyna Smuda, prawniczka specjalizująca się w prawie medycznym, która pomaga pacjentom.

Na jaw wyjdzie, że wcześniej pani adwokat studiowała medycynę, a jednym z jej wykładowców był... Falkowicz (Michał Żebrowski).

Prawniczka zacznie przekonywać profesora, by pozwał szpital za to, że mały włos nie umarł przez infekcję po przeszczepie. Chirurg odmówi atakowania kolegów po fachu, ale zechce się z Kasią zaprzyjaźnić. Kobieta nie zgodzi się, by przeszli na "ty". Gdy profesor zapyta o jej życie prywatne, wyzna, że jest wdową.

Tymczasem Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka Lubicz z "Klanu“, która wystąpi w serialu gościnnie, wcieli się w postać pacjentki. Sylwii. To ona jako pierwsza zatrudni mecenas Smudę. Uzna, że lekarze leczyli ją na raka, którego nie miała. Dlatego właśnie zatrudni prawniczkę Kasię Smudę.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje