Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 12472
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Na dobre i na złe”: Lena trafi do aresztu!

Wkrótce do drzwi Latoszków zapuka pani prokurator w asyście dwóch policjantów z nakazem zatrzymania Leny (Anita Sokołowska) w związku z tragiczną śmiercią Jowity (Julia Szamałek)…

Ledwo Lena  i Witek (Bartosz Opania) wrócą do siebie po wielu miesiącach rozłąki oraz wszystkie znaki na niebie i ziemi zaczną wskazywać, że najgorsze chwile już za nimi, dojdzie do dramatycznego wypadku z ich udziałem.

Atak motocyklistów

Reklama

Feralnego dnia w 688. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 6 grudnia) na stacji benzynowej Latoszkom zajedzie drogę banda dwóch młodych par na motocyklach: Jowita i Bartek (Józef Grzymała) oraz Michał (Radosław Dróżdż) i Paulina (Malwina Buss).

Jowita agresywnie zaczepi Witka, ale on nie nie da się jej sprowokować i odjedzie.

Tyle że Bartek i Jowita ruszą w pościg za nimi. Nagle motocykliści zmuszą Latoszków do hamowania.

Paulina spróbuje powstrzymać Jowitę. Niestety, bezskutecznie. Podczas brutalnej szarpaniny Jowita spadnie ze skarpy, w wyniku czego straci przytomność.

Kiedy Latoszek zadzwoni po karetkę i radiowóz, Bartek znienacka uderzy Lenę kamieniem w głowę.

W chwili nieuwagi Witka trójka motocyklistów rzuci się do ucieczki. Gdy potem poruszą między sobą temat wypadku, na jaw wyjdzie, że mieli przy sobie narkotyki i dlatego zbiegli przed policją.

Śmierć Jowity

Tymczasem karetka pogotowia dowiezie Jowitę do Leśnej Góry. Na miejscu dziewczyna zacznie krwawić w okolicach krocza. Sara (Magdalena Schejbal) podda ją badaniom ginekologicznym. Wykryje endometrium ciążowe, ale nie zobaczy zarodka.

Dostrzeże płyn w zatoce Douglasa, co oznacza ciążę pozamaciczną. Doktor Mandel zdiagnozuje, że ranna ma pęknięty jajowód, krwiaka nadtwardówkowego z możliwym złamaniem, a jej życie jest zagrożone. Zostanie poddana natychmiastowej operacji, po której nastąpią komplikacje i konieczna będzie trepanacja czaszki. Dziewczyna umrze na stole operacyjnym.

Powiadomiona przez Latoszka policja najpierw przesłucha bandę, a potem Lenę. Obie strony przedstawią dwie sprzeczne wersje. Według zeznań Bartka, Witek i Lena odmówili pomocy i uciekli. Kiedy Jowita próbowała ich dogonić, zachwiała się i spadła, przy czym uderzyła głową o kamień.

Bartek zacznie odgrażać się, że Lena zapłaci za śmierć Jowity - twierdząc, że to Starska zepchnęła ją ze skarpy. Kluczowe w sprawie będą zeznania Pauliny... Powie prawdę czy dopuści się krzywoprzysięstwa?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje