Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83139
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe“: Lena odzyska wolność!

Decyzją sądu Lena (Anita Sokołowska) zostanie uniewinniona. Razem z Witkiem (Bartosz Opania) wrócą do domu, gdzie będzie na nich czekać syn Felek z opiekunką.

Będąc w odwiedzinach u Leny, Latoszek obieca ukochanej, że zrobi wszystko, co tylko możliwe, by wyciągnąć ją jak najszybciej z więzienia. Wydawać się nawet zacznie, że okoliczności w końcu mu sprzyjają.

Bowiem ranna w wypadku motocyklowym Paulina (Malwina Buss), która swoimi zeznaniami obciążyła Starską, obudzi się po operacji. I co najciekawsze, przeprosi Witka za to, co zrobiła. Powie też, że zamierza - zresztą najszybciej, jak tylko to będzie możliwe - wycofać wcześniejsze zeznania.

Tyle że dosłownie chwilę później pojawią się kolejne schody - Wiki (Katarzyna Dąbrowska) poinformuje Latoszka, że właśnie wiozą Lenę do Leśnej Góry. Niestety, nie wiadomo, w jakim jest stanie...

Reklama

Tymczasem pod szpital podjadą dwie karetki i samochód z dwoma strażnikami z aresztu. Z pierwszej o własnych nogach wysiądzie z bandażami na dłoniach Starska - okaże się, że oparzenia na rękach. W drugiej będzie półprzytomna ranna, która siedziała z Leną w celi i chciała popełnić samobójstwo poprzez wypicie detergentu.

Consalida zawoła Radwana (Mateusz Damięcki), aby zbadał powiększoną macicę dziewczyny. Krzysztof stwierdzi chałupniczą aborcję, przez co doszło do zapalenia jelit (a nie przez detergent), i usunie macicę. Kiedy kobieta dojdzie do siebie, będzie zła, że została uratowana.

Jakiś czas później Latoszek dostanie informację, że Lenę ponownie zabrano do aresztu. Wściekły pójdzie do Falkowicza (Michał Żebrowski) z pretensjami, że na to pozwolił. Zarzuci mu bezduszność.

Tymczasem w sądzie rozpocząć ma się rozprawa w sprawie Starskiej - o zwolnienie lekarki z aresztu lub przedłużenie jej go. Smuda (Ilona Ostrowska) jako jej adwokatka poinformuje Witka w 692. odcinku "Na dobre i na złe“ o możliwości podważenia zeznań Pauliny i jej chłopaka przez sędzię, ponieważ był ich lekarzem i mógł wywierać na nich nacisk.

Na salę rozpraw nieoczekiwanie wpadnie Falkowicz i przedstawi się jako obrońca posiłkowy Leny. Jednoznacznie wstawi się za nią. Pani sędzia (Aleksandra Ciejek-Ziemkiewicz) stwierdzi, że po wycofaniu zeznań jedynych świadków nie ma podstaw do oskarżenia Starskiej. Smuda niezwłocznie złoży wniosek o natychmiastowe zwolnienie swojej klientki z aresztu. Po rozprawie szczęśliwa Lena rzuci się Latoszkowi na szyję. Nareszcie będą mogli razem wrócić do domu.

   

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje